Культура

​У Житомирській облраді планують цілий рік відзначати 50-річчя музею космонавтики

19 August 2019, 11:32

У Житомирській області 2020 рік хочуть оголосити роком музею космонавтики ім. Корольова. Таким чином планують відзначити 50-річчя від дня створення музею.

Про це йдеться в проєкті рішення Житомирської обласної ради «Про оголошення 2020 року в Житомирській області роком музею космонавтики ім. С.П. Корольова», опублікованому на сайті облради.

«Враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань, з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності, обласна рада вирішила оголосити 2020 рік у Житомирській області роком Музею космонавтики ім. С.П.Корольова з нагоди 50-річчя від дня створення музею», - йдеться у тексті опублікованого проєкту рішення.

Також даними проєктом рішення Житомирській обласній державній адміністрації планується доручити розробити план заходів з відзначення в області року Музею космонавтики ім. С.П. Корольова, утворити та затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення заходів та передбачити в обласному бюджеті фінансування заходів з відзначення в області 50-річчя від дня створення Музею космонавтики.

Нагадаємо, 1 серпня Житомирський музей космонавтики відзначав свій 49-й День народження.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії облради 7 лютого 2019 року депутати підтримали пропозицію направити президенту звернення з проханням присвоїти музею космонавтики статус національного.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: музей космонавтики облрада  
Матеріали по темі