Культура

У 150-літній хаті в Житомирській області відкрили Центр української культури

30 August 2019, 09:55

Майстер-класи, виступи музичних гуртів та гастрономічні подарунки – все це і не тільки презентували гостям першого українського етнічного фестивалю «Оберіг Студеної Води». Під час святкового дійства відбулося відкриття Центру української культури та етнографії. Сотні жителів області стали учасниками фестивалю, який пройшов 28 серпня на території села Студениця Глибочицької ОТГ (Житомирський район).

Про це 29 серпня повідомила пресслужба Житомирської облдержадміністрації.

«Центр української культури та етнографії «Оберіг Студеної Води» знаходиться в українській хаті, якій близько 150 років. У Центрі розміщено експозиції рушників, ляльок-мотанок, завіски, набожники, спідниці-андараки, свити тощо», – пише пресслужба.

Проєкт Цетру та фестивалю реалізовано за грантової підтримки Житомирської ОДА у 2019 році. Також він став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Малі міста – великі враження».

Навесні 2019 в мережі з’явився відеоролик, знятий у хатині-музеї в селі Студениця.


Як повідомляв Житомир.info, 4 травня 2019 року в культурно-мистецькому центрі «Поліська хата» в селі Городське Коростишівського району Житомирської області в рамках хліборобського фестивалю «Житичі» святкували Юрія – день, коли сіяли огірки й гарбузи та вперше виганяли худобу на пасовище.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Центру української культури та етнографії фестиваль Студениця  
Матеріали по темі