Культура

​Облрада запрошує дослідників Житомирщини поборотися за краєзнавчу премію

3 September 2019, 11:19

Житомирська обласна рада проводить конкурс на здобуття краєзнавчої премії імені Миколи Костриці.

Про це 3 вересня повідомила пресслужба Житомирської обласної ради.

«Житомирська обласна рада запрошує громадян області, учнів загальноосвітніх шкіл, студентів вищих навчальних закладів, працівників музейних установ до участі у конкурсі на здобуття обласної краєзнавчої премії. Премія присуджується за кращі науково-дослідницькі, науково-популяризаторські роботи з питань історії, культури та природи Житомирщини, а також за особистий внесок у розвиток музейної справи», - йдеться в опублікованому оголошенні.

Роботи на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії ім. Миколи Костриці можуть подавати досвідчені краєзнавці, музейні установи та працівники, учні загальноосвітніх шкіл, студенти вищих навчальних закладів.

Премія виплачується за рахунок коштів обласного бюджету:

  • перша премія – дві мінімальні заробітні плати, встановлені на 01 січня поточного року;
  • друга премія – півтори мінімальні заробітні плати, встановлені на 01 січня поточного року;
  • третя премія – одна мінімальна заробітна плата, встановлена на 01 січня поточного року.

Роботи на конкурс приймає управління культури та туризму облдержадміністрації. Термін прийому робіт – до 1 листопада 2019 року.

У пресслужбі обласної ради нагадують, що Положення про Житомирську обласну краєзнавчу премію ім. Миколи Костриці, розміщене на офіційному сайті Житомирської обласної ради у рубриці «Нагороди та відзнаки обласної ради», було затверджене рішенням Житомирської обласної ради №493 від 22 березня 2012 року, в подальшому цей документ був допрацьований і вносились відповідні зміни.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році переможцями Житомирської обласної краєзнавчої премії стали два вчителі та науковець.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: премія краєзнавець облрада  
Матеріали по темі