Культура

Вихованці житомирського Центру науково-технічної творчості здобули призові місця на міжнародному конкурсі

7 November 2019, 16:12

Вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді брали участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «Планета талантів-2019», який проходив 27 жовтня в місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

Про це Житомир.info повідомили в адміністрації Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

«5 листопада члени журі оприлюднили результати участі, за якими дипломами І ступеня та «золотими» медалями нагороджені Єлизавета Остапенко з роботою «Зозуленька» (аплікація з паперу), вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник гуртка Мінчук А.С.) та Ростислав Кравчук з роботою «Дорога до Бога», вихованець гуртка «Різьблення по дереву» (керівник гуртка Заєць І.В.)», – йдеться у повідомленні.

«Бронзу» та дипломи ІІІ ступеня отримали Олеся Расвкасова, яка виготовила композицію зі штучних квітів «Веселковий настрій», вихованка гуртка «Художній дизайн» (керівник гуртка Басюк Т.В.), Ольга Лаврінець, авторка роботи «Совина сімейка» у техніці «в’язання гачком», вихованка гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» (керівник гуртка Черваток Н.Р.) та Альона Прокопенко з роботою в техніці живопису «Така краса, висока і неймовірна…», вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник гуртка Мінчук А.С.).

У Центрі творчості уточнили, що загалом в конкурсі «Планета талантів-2019» було 450 учасників з трьох країн – України, Польщі та Молдови. А, зокрема, на призові місця у номінації «декоративно-ужиткове мистецтво» претендували 200 дітей, серед яких були і представники Житомирської області – вихованці міського Центу науково-технічної творчості.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2019 року учні житомирських шкіл, які після занять займаються в Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, здобули призові місця у всеукраїнському конкурсі екологічного спрямування.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Центр творчості  
Матеріали по темі