Влада

Колишній заступник мера Житомира тепер працює в Проєктному офісі реформ Міністерства охорони здоров’я

15 листопада 2019, 16:15

Колишній заступник мера Житомира Матвій Хренов, якого звільнили з посади радника міністерки охорони здоров’я Зоряни Скалецької, залишився в МОН і працюватиме в Проєктному офісі реформ.

Про це сам Хренов повідомив 15 листопада у Facebook.

«При Міністерстві створений і активно працює Проектний офіс реформ. Відповідний Наказ вже підписаний. Завдання офісу - стратегічна робота над реформами МОЗу. А моя, як члена проектного офісу, продовжувати координувати зміни моделі фінансування медичних закладів. Роботи просто вагон! Відповідльності ще більше. Вчора Верховна Рада проголосувала бюджет на 2020 рік, в якому закладена Програма медичних гарантій. ЇЇ старт заплановано на 1 квітня 2020 року. Тобто, все, дороги назад немає, нова модель фінансування повинна запрацювати у всіх закладах медичної допомоги. А ми разом із фахівцями МОЗ І НСЗУ повинні підготувати всю нормативку, заклади, пацієнтів та лікарів, одним словом всіх і вся до масштабних змін», - написав Матвій Хренов та виклав наказ про персональний склад Проєктного офісу реформ при МОЗ.Нагадаємо, міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька 1 листопада 2019 року підписала наказ про звільнення всіх свої радників, серед яких був і Матвій Хренов.

Як повідомляв Житомир.info, Матвій Хренов з листопада 2015 року по березень 2018 року працював заступником мера Житомира, а згодом став радником керівника МОЗ Уляни Супрун. 13 жовтня 2019 року МОЗ оприлюднило інформацію про нову команду, в якій Матвій Хренов був у статусі радника міністра – консультанта НСЗУ з питань стратегічного розвитку мережі надавачів медичних послуг.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Хренов МОЗ  
Матеріали по темі