Влада

У Житомирській ОДА зібралися голови міст, райрад і представники ОТГ, аби обговорити проєкт плану об'єднання територій

3 грудня 2019, 10:32

У сесійній залі Житомирської обласної ради 3 грудня зібралися депутати облради, голови міст, районних рад та представники ОТГ, аби обговорити проєкт Перспективного плану об'єднання територій громад Житомирської області.

Подробиці – у сюжеті

Напередодні, 2 грудня, голова ОДА Віталій Бунечко у Facebook анонсував засідання робочої групи, зазначаючи, що до 10 грудня Перспективний план подадуть до Кабміну.

«Вже завтра в сесійній залі обласної державної адміністрації о 10:00 відбудеться засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою. Мета цієї зустрічі – представити та опрацювати Перспективний план області, який буде подано із правками до Кабінету Міністрів України 10 грудня», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, 12 липня 2019 року під час «Години запитань до Уряду» у Верховній раді тодішній віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко презентував модель «ідеальної європейської України», відповідно до якої в Житомирській області – 4 райони.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: децентралізація ОТГ Перспективний план об'єднання  
Матеріали по темі