Влада

Голові Верховної ради проводять екскурсію в житомирському ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей

9 грудня 2019, 09:22

Голова Верховної ради Дмитро Разумков вранці 9 грудня приїхав в житомирський ліцей-інтернат для обдарованих дітей.

Саме з цього закладу розпочинається робоча поїздка Разумкова, крім Житомира він також відвідає рідний Бердичів.

Голову Верховної ради супроводжують голова ОДА Віталій Бунечко та голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

«Програмою візиту передбачено ознайомлення з роботою комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради, спілкування з викладацьким складом закладу та його вихованцями. Голова Верховної Ради України поспілкується з трудовим колективом комунальної установи «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації», побуває у 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, ознайомиться з роботою приватного акціонерного товариства «Бердичівська фабрика одягу». Голова Парламенту також планує поспілкуватись з педагогічним колективом та учнями Центру позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради Житомирської області, відвідати Бердичівський музично-драматичний театр на Європейській міського Палацу культури ім. О.А. Шабельника – ознайомитись з умовами роботи закладу після проведених ремонтно-реставраційних робіт», - йдеться в анонсі візиту на парламентському сайті.

Також Дмитро Разумков вручить представникам трудових колективів відзнаки Верховної Ради України, поспілкується з представниками засобів масової інформації та дасть інтерв’ю телерадіокомпанії «UA: Житомир».

Детальніше про візит голови Верховної ради до Житомира дивіться у відеосюжеті.

Як повідомляв Житомир.info, Дмитро Разумков як голова партії «Слуга народу» був у Житомирі 24 червня 2019 року: відвідав АТ Житомирський маслозавод «Рудь» та поспілкувався зі студентами і викладачами Державного університету «Житомирська політехніка».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Разумков ВР  
Матеріали по темі