Влада

Кабмін погодив призначення директора департаменту заступником голови Житомирської ОДА, а підприємця – головою РДА

11 грудня 2019, 14:41

Кабінет міністрів на засіданні 11 грудня погодив кандидатуру голови Брусилівської райдержадміністрацій та призначення заступника голови Житомирської ОДА.

Про це повідомив присутній на засіданні Уряду народний депутат Олексій Гончаренко.

«Погоджені нові голови РДА. У Житомирській області Кондратюк Віктор Андрійович став головою Брусилівської РДА», - написав нардеп.

Віктор Кондратюк проживає в селі Глибочок Баранівського району, 14 жовтня 2019 року він подав декларацію кандидата на посаду Баранівської РДА, 2 грудня – декларацію кандидата на посаду голови Брусилівської РДА. В декларації за 2018 рік зазначено, що Кондратюк є власником ТОВ «Барс». Підприємство зареєстроване в серпні 2004 року в селі Марківка Баранівського району, займається вирощування зернових та бобових культур і насіння олійних культур, статутний капітал – 263 тис. 476 грн. З 22 жовтня 2019 року в ТОВ «Барс» змінився власник і керівник6 тепер це підприємство належить Харчуку Валерію Юрійовичу з Баранівки.

Також нардеп Гончаренко повідомив, що заступником голови Житомирської ОДА став Віктор Градівський.

Нагадаємо, директор департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації Віктор Градівський 17 листопада 2019 року оприлюднив декларацію кандидата на посаду заступника голови ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, президент Володимир Зеленський вже призначив голів 11 райдержадміністрацій у Житомирській області: 15 листопада 2019 року президент Володимир Зеленський призначив голів Чуднівської, Коростенської та Бердичівської районних державних адміністрацій, а 19 листопада – Житомирської РДА, 29 листопада – голову Лугинської РДА, 2 грудня – Ємільчинської РДА. 5 грудня розпорядженнями президента були призначені голови ще п’яти райдержадміністрацій: Коростишівської, Любарської, Малинської, Народицької та Пулинської.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ заступник РДА Градівський 
Матеріали по темі