Влада

Ножі, газові балончики, травмати: судові охоронці попередили 30 спроб пронести у суди Житомира заборонені предмети

28 грудня 2019, 11:21

Упродовж двох місяців, з часу взяття під охорону судів та судових установ, розміщених у Житомирі, співробітники Служби судової охорони попередили 30 спроб громадян пронести до приміщень судів заборонені предмети.

Про це говорили на розширеній нараді, яка відбулася 26 грудня в територіальному управлінні Служби судової охорони у Житомирській області за підсумками діяльності у 2019 році, – 28 грудня поінформувала пресслужба відомства.

«Так, з початку грудня 2019 року громадяни 20 разів намагалися пронести до приміщень судів холодну зброю, 7 разів – балончики зі сльозогінним газом, двічі – травматичну зброю та один раз – спецзасоби. Найчастіше відвідувачів із забороненими предметами судові охоронці зупиняли у приміщенні Богунського та Корольовського районних судів міста Житомира, розташованих у Будинку правосуддя на майдані Соборному в обласному центрі. Тут попереджено 13 спроб пронести до приміщення судів ножі та колюче-ріжучі предмети, 3 спроби пройти зі сльозогінними балончиками та 1 - пронести травматичну зброю», – йдеться у повідомленні.

За підсумками двомісячної діяльності (Служба судової охорони у Житомирській області працює з жовтня 2019 року) начальник управління Геннадій Герасимчук вручив співробітникам подяки за внесок у розбудову та становлення Служби, а також отримав Почесну грамоту від начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Житомирській області Василя Морея – «За виконання службових обов’язків, значні досягнення у професійній діяльності та особистий внесок у розвиток і розбудову Служби судової охорони».

Начальник управління ДСА Василь Морей подякував колективу Служби судової охорони за співпрацю та привітав із зимовими святами.

Заступник начальника територіального управління Служби судової охорони в Житомирській області підполковник Служби Андрій Лозко нагадав, що на період новорічних та різдвяних свят особовий склад управління переведений на посилений варіант несення служби.

Як повідомляв Житомир.info, 2 грудня 2019 року співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області взяли під охорону три суди в Житомирі. 13 грудня Служба взяла під охорону приміщення ще трьох судів у Житомирі, завершивши повну передачу всіх 6 судів під спеціалізовану охорону.

Житомир.info

Усі фото пресслужби територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області:

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: судова охорона  
Матеріали по темі