Влада

До роботи в КП «Житомиртранспорт» приступив новий керівник

28 грудня 2019, 14:04

До роботи в комунальному підприємстві «Житомиртранспорт» міської ради приступив його новий керівник – Андрій Гнеличко.

Про це у Facebook 28 грудня написав Іван Фурлет, який офіційно поки очолює зазначене підприємство.

«Остання робоча нарада з новою #транспорт'ною командою і сталою командою управління. За тиждень з новим директором КП Житомиртрансу Hnelychko Andrii підсумували попередні 3 роки і визначили перші кроки в новому році. Радий, що нова команда професійно і швидко визначила завдання і перейшла до їх виконання», – йдеться у дописі.

Зазначимо, що на сайті Житомирської міської ради станом на 28 грудня нема розпорядження про звільнення Івана Фурлета з посади директора КП, відсутнє і розпорядження про призначення на цю посаду Андрія Гнеличка.

У коментарі Житомир.info Іван Фурлет повідомив, що, швидше за все, офіційно нового очільника призначать уже після свят, однак йому вже передали справи.

«Так, формально розпорядження ще не було, адже зараз свята, але після свят це питання має бути врегульоване. Уже тиждень Андрій Гнеличко був на підприємстві, переймав справи. Мені його представили, сказали: «Ось, передай справи», – розповів Іван Фурлет.

Відповідно до інформації профілю Андрія Гнеличка у Facebook, працює він поки в Ukrsibbank BNP Paribas Group.

Як повідомляв Житомир.info, 18 грудня 2019 року на позачерговій сесії Житомирської міської ради депутати своїм рішенням звільнили заступника міського голови з питань транспорту Дмитра Ткачука та призначили нового – Олександра Шевчука. Тоді ж депутат від «ББП» Влад Пучич заявив про вихід з фракції, його прикладу послідував Іван Фурлет, який до своєї промови додав заяву на звільнення з посади керівника КП «Житомиртранспорт».

Житомир.info

Обидві фото з Facebook-сторінки Івана Фурлета:

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиртранс Фурлет Гнеличко  
Матеріали по темі