Влада

Колишня працівниця Житомирської обласної філармонії виграла суд про поновлення на посаді та компенсацію моральної шкоди

16 січня 2020, 12:28

Колишню працівницю Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера Наталію Журбей мають поновити на посаді начальника концертного відділу цього комунального підприємства, виплатити майже 40 тис. грн заробітку за час вимушеного прогулу та 700 гривень відшкодування за моральну шкоду.

Таке рішення Богунський районний суд м.Житомира ухвалив 15 січня 2020 року.

Вперше позов Наталії Журбей до комунального підприємства «Житомирська обласна філармонія ім. Святослава Ріхтера» Житомирської обласної ради про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу та компенсацію моральної шкоди Богунський райсуд розглядав 4 липня 2019 року. Тоді своєю ухвалою суд залишив позов без руху, бо позивачка до заяви додала копію квитанції про сплату судового збору на суму 768,40 грн, а треба було надати оригінал. 23 липня суд знову залишив позовну заяву без руху, а ухвалою від 3 вересня 2019 року все ж відкрив провадження у цивільній справі за позовом Наталі Журбей до обласної філармонії.

Скріншот з ухвали Богунського райсуду

Рішенням від 15 січня суд визнав незаконним та скасував наказ генерального директора обласної філармонії від 30 травня 2019 року про звільнення Наталі Журбей з посади начальника концертного відділу та ухвалив поновити її на посаді з 31 травня 2019 року. Комунальне підприємство також має виплатити своїй працівниці середній заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі 38 тис. 997,23 грн та 700 грн на відшкодування моральної шкоди.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному суді протягом 30 днів з дня його проголошення.Нагадаємо, 4 червня 2019 року колишня працівниця Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера Наталія Журбей заявила, що нова директорка закладу Тетяна Руденька безпідставно звільнила її з роботи й вона збирається звертатися до суду.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 2018 року конкурсна комісія облради визначилася з кандидатом на посаду генерального директора комунального підприємства «Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера»– ним стала Тетяна Руденька, чоловік якої – Андрій Руденький є депутатом Житомирської облради (обраний від Блоку Петра Порошенка) та членом постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності. Про свої перші 100 днів на посаді Тетяна Руденька розповідала в інтерв’ю.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: філармонія Журбей суд  
Матеріали по темі