Влада

Житомирський виконком затвердив нові зміни у складі комісії з безпеки руху: «повернули» представників ГО і додали ще одного депутата

22 січня 2020, 12:37

На засіданні міськвиконкому 22 січня запропонували затвердити новий склад комісії з безпеки дорожнього руху, а також включити до неї депутата міськради Івана Фурлета.

По даному питанню доповів начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний.

«Проєктом рішення пропонується затвердити склад комісії з безпеки дорожнього руху і викласти додаток у новій редакції», - звернувся до членів виконкому Костянтин Підпокровний.

Про зміни у складі комісії розповів заступник мера Житомира Олександр Шевчук.

«Склад комісії залишається без змін згідно позаминулого рішення, а також є заява депутата міської ради Івана Фурлета про включення його до складу комісії, тобто ми додаємо ще депутата міськради. Таким чином склад комісії залишаємо той, який був на початок року, і додаємо Івана Фурлета», - пояснив Олександр Шевчук.

Заступник мера Житомира Світлана Ольшанська для уточнення запитала, чи лишаються у складі комісії представники громадських організацій, яких виключили зі складу даної комісії на минулому виконкомі 15 січня.

«Представники громадських організацій лишаються, додаємо депутатів Раковича та Фурлета», - уточнив Костянтин Підпокровний.

Таким чином, у складі комісії з безпеки дорожнього руху вже буде 18 членів.


Скрін додатку до проєкту рішення виконкому, опублікованому 17 січня на сайті Житомирської міськради.

Нагадаємо, на минулому засіданні 15 січня 2020 виконком вніс зміни до складу комісії з безпеки дорожнього руху: виключили чотирьох представників громадських організацій та включили депутата Житомирської міськради Олександра Раковича.

Як повідомляв Житомир.info, в липні 2019 року був оприлюднений проєкт рішення міськвиконкому щодо включення до складу комісії з безпеки дорожнього руху представників чотирьох громадських організацій: асоціації громадських об’єднань «Нова сила» (керівник – Костянтин Суський); ГО "Союз споживачів міста Житомира" (керівник – Микола Кравченко); ЖОГО «Правовий захист» (керівник – Діна Корчевна); ГО «Демократична сокира» (керівник – Антон Швець, очільник осередку у Житомирі – Володимир Смолькін).

Зміни затвердили на засіданні виконавчого комітету 21 серпня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: комісія безпека руху транспорт  
Матеріали по темі