Влада

​Позачергова сесія Житомирської міськради почалася із запитань «де мер» та чому й досі існує фракція «Самопоміч»

7 лютого 2020, 08:34

Мер Сергій Сухомлин, який розпорядженням від 5 лютого скликав позачергову сесію, на пленарному засіданні 7 лютого відсутній.

На початку засідання депутат Любов Цимбалюк поцікавилася причиною відсутності мера.

«Де знаходиться міський голова, який скликав цю чергову позачергову сесію», - питала Любов Цимбалюк.

Головуюча на засідання секретар міської ради Наталія Чиж повідомила, що мер знаходиться у відрядженні – в Словенії.Цимбалюк зауважила, що хоче отримати офіційну інформацію про відрядження мера.

«Оргвідділ, будь ласка, зверніться в кадри – хай нададуть інформацію, де знаходиться міський голова», - дала доручення секретар міськради.

Голова фракції Опозиційного блоку Наталія Леонченко підтримала запитання колеги щодо відсутності мера та звернула увагу, що на сайті міської ради й досі є інформація про фракцію Об’єднання «Самопоміч», хоча там лише три особи, а по регламенту має бути не менше чотирьох. Секретар міської ради, яка є головою зазначеної фракції пообіцяла впорядкувати інформацію на сайті. Після цього депутат Юрій Юзвинський заявив про вихід з фракції «Самопоміч».

На сесії присутні 27 депутатів з 42.

Нагадаємо, у порядку денному позачергової сесії було сім питань.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії міської ради 20 червня 2019 року чотири депутати заявили про вихід з фракції Об’єднання «Самопоміч», після цього там залишилося троє членів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія мер Цимбалюк фракція Самопоміч  
Матеріали по темі