Влада

​На посаду директора департаменту культури, молоді і спорту Житомирської ОДА є 10 претендентів

10 лютого 2020, 14:10

Зайняти крісло директора новоствореного департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації хочуть 10 претендентів. Прийом заявок для участі у конкурсі завершився 7 лютого.

Про це 10 лютого повідомили на сайті Житомирської ОДА.

«За повідомленням служби управління персоналом апарату ОДА, заяви подали 10 кандидатів: Олена Атаманова, Олег Єлісєєв, Сергій Малиновський, Максим Обшта, Вероніка Барчук, Неоніла Кучеренко, Дмитро Багацький, Наталія Журбей, Інна Нестерчук, Альона Сердечна. Згідно з умовами проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” – директора департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, затверджених розпорядженням голови ОДА від 08.01.2020 № 3-к, 12 лютого кандидати проходитимуть тестування, за результатами якого буде визначено претендентів для розв’язання ситуаційних завдань та проходження співбесіди із конкурсною комісією. Після проведення співбесід конкурсною комісією буде складено загальний рейтинг кандидатів», – йдеться у повідомленні.

В ОДА зазначають, що посадовий оклад директора департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації становить 10990,00 грн.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 17 осіб подали документи на участь у конкурсі. Серед них були6 Антонюк О., Балюрко В., Гінгізов О., Грибук В., Дідківська О., Дротенко О., Калінін В., Кучеренко Н., Лебідь В., Мазуркевич С., Малиновський О., Оржехівська О., Рябенко Н., Тепенчак Т., Українець Л., Череднік І., Севрук Ю. 22 листопада провели співбесіди з кандидатами на посаду директора. Це був третій етап конкурсу участь в якому взяли 5 претендентів і жоден не отримав позитивних рекомендацій для проведення наступного етапу. В ОДА оголосили повторний конкурс на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА конкурс директор департамент  
Матеріали по темі