Влада

У січні державні виконавці стягнули з «Житомирського облавтодору» 9,6 млн грн заборгованої зарплати

12 лютого 2020, 14:00

Упродовж першого місяця 2020 року державні виконавці стягнули майже 36 млн грн боргів по зарплаті, з них 9,6 млн грн – борги «Житомирського облавтодору».

Про це 12 лютого повідомив «Урядовий портал» з посиланням на заступника міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрія Гайченка.

«Протягом першого місяця 2020 року державні виконавці стягнули з боржників 672 млн грн. Крім того, на користь бюджету було стягнуто 92,7 млн грн. За перший місяць нового року органами Державної виконавчої служби з недобросовісних роботодавців стягнуто 35,7 млн грн заборгованості по заробітній платі. В результаті нам вдалося повернути 1595 працівникам законно зароблені ними кошти. Завдяки успішній роботі органів ДВС за цей місяць деякі підприємства погасили мільйонні борги перед своїми працівниками. Наприклад, АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» погасило заборгованість на суму 2,1 млн грн на користь 73 працівників, «Запоріжжяобленерго» – 1,9 млн грн на користь 27 працівників, «Дніпрометробуд» – на суму 1,5 млн грн на користь 97 працівників. Також було стягнуто 9,6 млн грн з «Житомирського облавтодору», наразі кошти перебувають на стадії розподілу між працівниками», - зауважив Андрій Гайченко.

Окрім того, Мін’юст пильнує тих, хто забуває про утримання дітей й не платить аліментів. Протягом січня на користь дітей було стягнуто 330,9 млн грн аліментних платежів.

«До речі, це на 47 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2019 року», – заявив заступник Міністра.

Андрій Гайченко підкреслив, що Міністерство юстиції працює над збільшенням ефективності виконання рішень, аби зробити цей процес швидким та прозорим.

Нагадаємо, у вересні 2019 на користь 24 працівників «Житомирського облавтодору» стягнули 1,2 млн грн боргів по зарплаті.

Як повідомляв Житомир.info, 25 червня 2019 року працівники районних філій Житомирського облавтодору перекривали міжнародну трасу Київ-Чоп, бо з березня не отримували зарплату.

4 вересня 2019 ГТУЮ у Житомирській області повідомило про те, що ТОП-10 підприємств-боржників по зарплаті очолює дочірнє підприємство «Житомирський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облавтодор зарплата борг ВС  
Матеріали по темі