Культура

В драмтеатрі відбувся ювілейний концерт житомирського Центру творчості дітей і молоді, який скасовували через карантин

4 March 2020, 09:46

Урочистості з нагоди відзначення 85-річчя Центру творчості дітей і молоді відбулися в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги 3 березня.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

«На святкування ювілею завітали вихованці та педагоги, випускники та почесні гості. Педагогічний колектив та гостей заходу привітали заступник міського голови Марія Місюровата директор департаменту освіти міської ради Валентин Арендарчук та ін. Відповідно до розпорядження міського голови Сергія Сухомлина, Марія Місюрова за заслуги в реалізації державної політики у галузі позашкільної освіти, активну участь у громадському житті міста Житомира, підвищення авторитету міста на державному та міжнародному рівнях, впровадження сучасних методів навчання та виховання учнівської молоді нагородила іменним годинником міського голови директора Житомирського Центру творчості дітей і молоді Миколу Поліводу», - йдеться у повідомленні.

Також всі присутні змогли насолодитися цікавим концертом кращих колективів художнього відділу ЖЦТДіМ та оцінити творчі роботи відділу образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва закладу.

Довідка міськради: Заклад створено у грудні 1934 році як Палац піонерів і школярів. У 1991 році перейменовано в Центр дитячої творчості, у 1994 році – в Центр творчості дітей і молоді (ЦТДіМ). ЦТДіМ – комунальний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, який надає дітям і підліткам додаткову і допрофесійну освіту з художньо-естетичного, декоративно-ужиткового, еколого-природничого та інших напрямків. Працюють 2 відділи: художній відділ (сценічні види мистецтва) і відділ образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва. У 30 колективах, до складу яких входять 157 груп, навчаються понад 2500 дітей. Колективи ЦТДіМ багаторазові переможці міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів дитячої творчості. 10 колективам присвоєно почесне звання «Народний художній колектив», 4 –«Зразковий художній колектив». У ЦТДіМ працює 54 педагоги.

Як повідомляв Житомир.info, концерт з нагоди 85-річчя Центру творчості дітей і молоді мав відбутися 11 лютого 2020 року, але його скасували через карантин, який почався у школах та позашкільних закладах Житомира з 27 січня і тривав до 15 лютого..

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: концерт ЦТДМ діти  
Матеріали по темі