Культура

До Дня Незалежності у житомирському музеї космонавтики відкрили фотовиставку автентичних костюмів

23 August 2020, 14:45

До Дня Незалежності України у житомирському музеї космонавтики ім. С.П. Корольова відкрили фотовиставку автентичних костюмів Ukrainian Beauty 2020. 22 серпня відбулась презентація виставки та проєкту, організаторами якого стали Національна спілка фотохудожників України, арт-об'єднання «Kyivphotos-hall 2012» та музей космонавтики.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці музей космонавтики ім. С.П. Корольова.

Art-directeur&Producer проєкту Ukrainian Beauty Галина Совенко-Шавердіна зазначила, що костюми відтворенні на основі співпраці з ученими.

«Ми показуємо Україну справжню, працюємо з вченими, етнографами, істориками і музейними працівниками, відтворюємо костюми та віночки за старими фото, самі створюємо нові речі, репліки костюмів, володіємо техніками ткацтва, знімаємо великий цифровий каталог дорослих і дитячих костюмів, окреслюючи нашу країну кордонами її культури», – розповіла Галина Совенко-Шавердіна.

Координаторами проєкту виступили Валерій Лещинський та Ірина Вишневецька. Автор фоторобіт — Андрій Головаха. Представлені костюми належать до приватних колекцій Олени Скрипки та Мили Вишиванки.

Виставка триватиме до 30 серпня 2020 року.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2019 року в житомирському музеї космонавтики відбулася фото- та арт-виставка «Маестро Космос», присвячена Сергію Параджанову.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виставки фотовиставка музей космонавтики костюм  
Матеріали по темі