Культура

У Житомирі замість Дня міста у вересні започатковують арт-фестиваль

31 August 2020, 15:54

Цієї суботи, 5 вересня, у Житомирі відбудеться арт-фестивать «День житомирян», який планують зробити щорічним.

Відповідне рішення прийняли 31 серпня на позачерговому засіданні виконкому.

За словами начальниці управління культури Житомирської міської ради Ілони Колодій, задля дотримання карантинних норм гостям фестивалю будуть видавати маски.

«Ми маємо розуміти, що кожна людина має бути самоорганізованою і дотримуватися дистанції. Зі свого боку ми додатково будемо робити маски. Звісно, будемо намагатися контролювати масковий та температурний режими», - зазначила Ілона Колодій.


На фестивалі житомирян очікують: фото-зони, виступи музикантів, вітання від відомих житомирян та конкурси в соціальній мережі Facebook.

«Ми хочемо зробити свято для маленьких житомирян, тому Михайлівська буде дитячою зоною, а на Новому Бульварі будуть розміщені фуд-корти, які будуть цікавими та смачними. Ми плануємо залучити не лише житомирські ресторації, а запросимо зі всієї України. Біля кінотеатру «Жовтень» ми плануємо розмістити сцену, де буде виступ співаків», - говорить начальниця управління культури Житомирської міської ради Ілони Колодій.

Остаточну вартість такого свята поки не називають, втім, за словами Ілони Колодій, на виступ української співачки Jerry Heil піде близько 42 тис. грн.

«В першу чергу, зробити за заощаджені кошти, щоб не було ніяких додаткових витрат. Багато було заходів, на які були закладені кошти, але ми не робили ці заходи, бо ви самі розумієте, в умовах пандемії. Якщо порівнювати з Днем міста, то це буде набагато менше, ми плануємо від 300-400 тис. грн», - сказала Ілона Колодій.

Нагадаємо, 28 серпня на сайті міської ради оприлюднили проєкт рішення виконкому про започаткування з 2020 року та щорічне проведення в перші вихідні вересня культурного арт-фестивалю «День житомирянина».

Як повідомляв Житомир.info, 23 квітня 2019 року на сесії Житомирської міської ради змінили дату святкування Дня міста: замість другої суботи вересня свято тепер має відбуватися у третю суботу травня. В 2020 році вперше мало відбутися святкування Дня Житомира у травні, але плани зіпсував коронавірусний карантин, житомиряни також не підтримали пропозицію влади відзначити цього року День міста у вересні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: арт-фестиваль концерт День міста Колодій  
Матеріали по темі