Влада

Депутат-свободівець турбується про однопартійця: хоче передати його підприємству приміщення у Житомирі площею майже 3 тис. кв.м

3 вересня 2020, 13:52

На баланс комунального книжково-газетного видавництва «Полісся», яке очолює депутат обласної ради від ВО «Свобода» Юрій Бовсуновський, пропонують передати адмінприміщення з господарськими спорудами загальною площею 2742,8 кв. м на вул. Шевченка, 18-а.

Відповідний проєкт рішення сесії, який 3 вересня оприлюднений на сайті облради, підготував депутат від ВО «Свобода» Віктор Янчук.

«Передати з балансу комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради на баланс Житомирського комунального книжково-газетного видавництва «Полісся» Житомирської обласної ради адмінприміщення з господарськими спорудами загальною площею 2742,8 кв. м, яке є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області та знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Шевченка, 18 а», - йдеться у проєкті рішення.

Зазначимо, що відповідний проєкт рішення про передачу видавництву «Полісся» приміщення Янчук вже подавав у травні поточного року, його розглядали на сесії обласної ради 25 червня, але «за» проголосували лише 27 депутатів – рішення не прийняте. Раніше адмінприміщення на вул.Шевченка, 18а перебувало на балансі «Полісся», але рішенням сесії від 23 травня 2019 року його передали на баланс підприємства по експлуатації адмінбудинків.

«З метою ефективного та раціонального використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, розглянувши лист комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради від 10.04.2019 №150, враховуючи доручення заступника голови обласної ради Вілівчука М.О. від 28.02.2019 за підсумками наради щодо підвищення ефективності роботи Житомирського комунального книжково-газетного видавництва «Полісся» Житомирської обласної ради, рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 20.05.2019», - таке обґрунтування викладене в ухваленому депутатами рішенні.

Як повідомляв Житомир.info, 15 жовтня 2019 року на сайті обласної ради оприлюднили проєкт рішення сесії про призначення директором видавництва «Полісся» депутата облради від ВО «Свобода» Юрія Бовсуновського, який став переможцем конкурсу. Рішенням сесії від 18 грудня 2019 року Бовсуновський був призначений на посаду директора Житомирського комунального книжково-газетного видавництва «Полісся» Житомирської обласної ради, з ним уклали контракт на три роки. Тетяна Безверха, яка з листопада 2017 року була в.о. директора цього видавництва, у суді оскаржувала рішення конкурсної комісії, але 24 лютого 2020 року Корольовський райсуд відмовив у задоволенні її позову до обласної ради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада приміщення видавництво Янчук "Свобода" Бовсуновський  
Матеріали по темі