Влада

У Києві підписали меморандум про зниження ціни на газ для теплокомуненерго, що дозволить переглянути тарифи, – мер Житомира

9 February 2021, 13:44

9 лютого у Києві відбулося анонсоване підписання урядового меморандуму, яким передбачено зниження ціни на газ та його транспортування для підприємств теплокомуненерго, що дасть можливість зменшити тарифи на тепло для житомирян.

Про це повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Підписали меморандум із Урядом щодо фіксації ціни на газ (із 1 січня цього року) по 6,99 грн за кубометр (для отримання номінації прир. газу для теплопостачальних компаній). Це все дає нам змогу зібрати позачергове засідання виконкому Житомирської міської ради та зменшити ціну на газ із 7.3 до 6.99. З одного боку, різниця непомітна. Але прогнозована ціна на січень від Уряду, — від 8.4 до 8.8. За таких обставин тариф би зріс куди більше! Про подробиці повідомлю згодом», – написав мер.

Нагадаємо, 20 січня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про спільне рішення з головами міст щодо підписання Меморандуму, який містить пункт про непідвищення тарифів на опалення й гарячу воду, а влада Житомира очікувала для виконання цього рішення компенсацію з державного бюджету.

Як повідомляв Житомир.info, відповідно до рішення виконкому Житомирської міської ради від 30 грудня 2020 року, з січня 2021 року тариф на теплову енергію та послуги з централізованого опалення у Житомирі зріс на 18%. 11 січня 2021 року на позачерговій сесії Житомирської міської ради депутати обговорили та проголосували за звернення до центральних органів влади щодо передачі у власність міста газових мереж та неприпустимості збільшення тарифів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин газ теплокомуненерго КМУ тариф тепло Уряд  
Матеріали по темі