Влада

​Перші закупівлі Житомирської обласної ради восьмого скликання: телевізор, крісла, кавоварка та висвітлення депутатської діяльності

18 лютого 2021, 10:35

25 жовтня 2020 року ми обирали депутатів Житомирської обласної ради. Уже 6 листопада оприлюднили результати виборів, а 27 листопада відбулася перша сесія, - роботу розпочала восьма каденція Житомирської обласної ради.

Житомир.info вирішив на ProZorro промоніторити перші закупівлі Житомирської обласної ради восьмої каденції за перші два місяці роботи.

З 27 листопада 2020 року й по 31 січня 2021 року Житомирська обласна рада підписала 58 договорів загальною вартістю 1,17 млн грн. Ці кошти витратили на меблі, техніку, різноманітні послуги, теплоенергію та висвітлення депутатської діяльності.

У перші місяці своєї роботи Житомирська облрада облаштовувала для себе комфортні умови для праці: закуповувала меблі та техніку.

Облрада придбала у ФОПа Артемчука Олега Олександровича телевізор за 5,95 тис. грн, холодильник за 5,95 тис. грн, п'ять джерел безперебійного живлення за 7,5 тис. грн, акустичну систему за 1,68 тис. грн, систему для відеоконференції за 38,68 тис. грн, три настільні лампи за 1,8 тис. грн та дві камери відеоспостереження за 6,64 тис. грн.

ФОП Артемчук Олег Олександрович зареєстрований в Житомирі по вулиці Івана Огієнка, 8. Спеціалізується підприємець на інших видах роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах.

За майже 300 грн облрада придбала дзеркало у Костюка Сергія Федоровича.

ФОП Костюк Сергій Федорович зареєстрований в Житомирі по вулиці Свободи,78. Спеціалізується підприємець на інших видах роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах.

Також замовили 20 дублікатів ключів за 1,2 тис. грн у Сасюк Олександра Васильовича.

ФОП Сасюк Олександр Васильович зареєстрований в Житомирі по вулиці Хлібній, 45. Спеціалізується підприємець на малярних роботах та склінні.

У ПП “Васто” Житомирська обласна рада придбала жалюзі на 32 тис. грн, а потім ще на 3,23 тис. грн.

ПП “Васто” зареєстроване в Житомирі по вулиці Михайла Грушевського, 25. Спеціалізується фірма на неспеціалізованій оптовій торгівлі, статутний капітал - 100 грн. Власником фірми є Анатолій Анатолійович Собко.

У ТОВ “Олді-Житомир” обласна рада замовила три гелі для рук за 85 грн, п'ять кухонних рушників за 150 грн, десять вішалок за 193 грн, три універсальні ножі за 382 грн, а також блюдця на ніжках, вази для цукерок та дошки обробні на 3,68 тис. грн.

ТОВ “Олді-Житомир” - зареєстроване в Житомирі по вулиці Вітрука, 9. Спеціалізується фірма на роздрібній торгівлі залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах. Статутний капітал - 1,1 млн грн. Власником ТОВ «Олді-Житомир» є Ярослав Ввєденський, Олег Валерійович Долгозвяг та Дмитро Йосипович Таубін.

Придбала за бюджетні кошті обласна рада і кавоварку за 25 тис. грн у ТОВ "Комел".

ТОВ “Комел” зареєстроване в Києві по вулиці Дмитрівська, 35-А. Спеціалізується фірма на оптовій торгівлі комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням, статутний капітал - 1 млн грн. Бенефіціарними власниками фірми є Караван Олександр Сергійович та Караван Володимир Сергійович.

На новорічну ялинку облрада придбала 30 прикрас на 2 тис. грн у ТОВ "Епіцентр К".

ТОВ “Епіцентр К” зареєстрований в Києві по вулиці Берковецька, 6. Спеціалізується фірма на роздрібній торгівлі іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах, статутний капітал - 158,6 млн грн. Кінцевим бенефіціарним власником фірми є Олександр Володимирович Герега.

У ТОВ “Комфорт-Модерн” Житомирська обласна рада закупила п'ять крісел за 7,9 тис. грн, килимове покриття за 6.76 тис. грн, матеріали для ламінованої підлоги за 574 грн та ламінат за 265 грн.

ТОВ “Комфорт-Модерн” зареєстроване в Житомирі по вулиці Велика Бердичівська, 15. Спеціалізується фірма на оптовій торгівлі меблями, килимами й освітлювальним приладдям, статутний капітал - 2 млн грн. Власником фірми є Анатолій Анатолійович Глюза.

ТОВ “Рекламне Джерело” заплатили 5,89 тис. грн за вісім інформаційних табличок та інформаційний стенд.

ТОВ “Рекламне Джерело” зареєстроване в Житомирі по вулиці Гагаріна, 47. Основний вид діяльності - рекламні агентства, статутний капітал - 313,1 млн грн. Власниками фірми є Олег Васильович Лісовенко.

За цей проміжок часу обласна рада замовляла послуги з ремонту техніки та різні технічні засоби. У Морговської Оксани Юріївни облрада придбала послуги з ремонту безперебійного блоку живлення за 2,76 тис. грн, три комутатори за 627 грн з грн та послуги з заправки картриджів, тонер-картриджів на 5,29 тис.грн та ще два комутатори за 5 тис. грн.

ФОП Морговська Оксана Юріївна зареєстрована в Житомирі по вулиці Шевченка, 107. Основним видом діяльності підприємниці є ремонт комп'ютерів і периферійного устаткування.

У Гнатюка Олега Дмитровича обласна рада придбала дві шини Hankook 215/55 R17 98T W616 XL за 6 тис. грн, акумулятор Topla 100Ah/12V Energy Euro L4 короткий на 3,39 тис. грн, килимок резиновий за 685 грн, аптечку чорний футляр з охолоджувальним контейнером за 75 грн та рамку номерного знаку за 60 грн.

ФОП Гнатюк Олег Дмитрович зареєстрований в Житомирі по вулиці Короленка, 8. Основним видом діяльності підприємця є роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів.

У приватної фірми “Параграф” закупили круглу печатку за 726 грн.

ПФ “Параграф” зареєстроване в Житомирі по вулиці Велика Бердичівська, 59/19. Основний вид діяльності фірми - виготовлення друкарських форм і надання інших поліграфічних послуг. Власником фірми є Олена Володимирівна Буханевич.

За послуги обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів Житомирська обласна рада заплатила ПАТ “НАСК “Оранта” 5,64 тис. грн.

ПАТ “НАСК “Оранта” зареєстроване в Києві, по вулиці Здолбунівська, 7-Д. Спеціалізується фірма на інших видах страхування, крім страхування життя, статутний капітал - 159 млн грн. Бенефіціарним власником фірми є громадянин Казахстану Ракішев Кенес.

За висвітлення діяльності депутатів Житомирська обласна рада сумарно заплатила 25 тис. грн. Відтак, Тітову Віктору Васильовичу облрада заплатила 10 тис. грн: по 5 тис. грн за послуги з висвітлення діяльності депутатів Житомирської обласної ради Галагузи Олени Володимирівни та Ейсмонта Віталія Станіславовича у газеті «СУБОТА» (Олена Галагуза та Віталій Ейсмонт - депутати минулого скликання від партії «Об'єднання “Самопоміч”). А ТОВ “Редакції газети “Промінь” обласна рада заплатила 7,5 тис. грн за висвітлення діяльності депутата Озерчука Андрія Миколайовича (депутат від ВО “Батьківщина”) у газеті “Промінь” смт Лугини: перший договір на 2,5 тис. грн, другий - на 5 тис. грн

2,5 тис. грн обласна рада заплатила ТОВ “Редакція газети “Зорі над Убортю” за висвітлення діяльності депутата Крамаренка Сергія Михайловича (депутат від ПП “Радикальної партії Олега Ляшка”) у газеті «Зорі над Убортю» Олевського району. Ще 5 тис. грн заплатили Доманській Раїсі Миколаївні за висвітлення діяльності Вітусевича Віталія Йосиповича (колишній депутат від ПП “Радикальної партії Олега Ляшка”) у газеті «РІО-Бердичів».

Житомирська обласна рада підписала договір вартістю 1,8 тис. грн на послуги з розміщення у газеті "Житомирщина" оголошення на заміщення вакантних посад з ТОВ "Редакція газети “Житомирщина”.

Розміщення в газеті "Житомирщина" рішення Житомирської обласної ради від 24 грудня 2020 №41 "Про обласний бюджет Житомирської області на 2021 рік" заплатили 14,96 тис. грн ТОВ "Редакція газети “Житомирщина”.

Також Житомирська облрада придбала 47 лампадок у Василевської Ірини Олександрівни за 414 грн.

ФОП Василевська Ірина Олександрівна зареєстрована в Житомирі по вулиці Черняховського, 108. Основний вид діяльності - роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах.

У Труш Ганни Миколаївни Житомирська обласна рада купувала букети на 3,25 тис. грн та квіткової продукції на 20,35 тис. грн.

Труш Ганна Миколаївна зареєстрована в Житомирському районі в селі Кам'янка по провулку Арзамакіна, 4-А. Основний вид діяльності - роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах.

500 грн облрада заплатила приватному нотаріусу Житомирського міського нотаріального округу Євдокимову Сергію Михайловичу за послуги правового та технічного характеру при підготовці документів, необхідних для вчинення нотаріальних дій та засвідчення справжності підписів на документах.

Також придбали 1840 буклетів «Матеріали сесії» на 4 тис. грн у Худякова Олександра Володимировича.

Худяков Олександр Володимирович зареєстрований в Житомирі на майдані Короленка, 5. Спеціалізується підприємець на брошурувально-палітурній діяльності і наданні пов'язаних із нею послуг.

Брошурувально-палітурна діяльність і надання пов'язаних із нею послуг

Договір з Управлінням державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Житомирській області на послуги урядового зв'язку обласній раді обійшовся у 29.78 тис. грн.

За послуги з надання доступу до мережі інтернет обласна рада заплатила ПП ПБФ “Електра” 33,48 тис. грн.

ПП ПБФ “Електра” зареєстрований в Житомирі по вулиці Котовського, 16-А. Спеціалізується фірма на діяльності у сфері проводового електрозв'язку. Власником фірми є Андрій Геннадійович Якунін.

ТОВ “Лайфселл” Житомирська обласна рада заплатить 21,6 тис. грн за послуги мобільного зв'язку 30 абонентських номерів.

ТОВ “Лайфселл” зареєстрований в Києві по вулиці Солом’янська, 11. Спеціалізується фірма на діяльності у сфері безпроводового електрозв'язку. Статутний капітал - 12,7 млрд грн. Власником є компанія “Лайфселл Венчурс Кооператіеф Ю.а”.

За послуги з передавання даних і повідомлень (телекомунікаційні послуги) з обласного бюджету заплатять 42 тис. грн ПАТ "Укртелеком (Житомирська філія)".

ПАТ "Укртелеком” зареєстрований в Києві, бульвар Тараса Шевченка, 18. Спеціалізується фірма на діяльності у сфері проводового електрозв'язку, статутний капітал 4,7 млрд грн. Власником фірми є Рінат Леонідович Ахметов.

За постачання теплової енергії обласна рада заплатить 600 тис. грн КП “По експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради”, а за централізоване опалення службових приміщень Житомирської обласної ради за адресою: вул. Театральна, 17/20 заплатять 10 тис. грн КП “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради.

Службові легкові автомобілі марок Нісан, Сузукі, Мерседес, Део, Шкода Житомирська обласна рада відремонтує за 77,80 тис. грн у ФОП Шеремет Володимир Миколайович.

ФОП Шеремет Володимир Миколайович зареєстрований в Житомирі по вулиці Домбровського, 16-А. Основний вид діяльності підприємця - технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.

За зберігання цих автомобілів заплатять 32,40 тис. грн КП “По експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради”.

Договір вартістю 14,85 тис.грн на послуги шиномонтажу коліс та хімчистки салонів службових легкових автомобілів Житомирської обласної ради підписали з ФОП Рудь Дмитро Михайлович.

ФОП Рудь Дмитро Михайлович зареєстрований в Житомирському районі, селі Тетерівка провулок Луговий, 9. Спеціалізується підприємець на роздрібній торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

Також обласна рада придбала 10 тубусів за 1,27 тис. грн у Черепова Вячеслава Ілліча.

ФОП Черепов Вячеслав Ілліч зареєстрований в Дніпрі по вулиці Перемоги, 122. Основний вид діяльності - неспеціалізована оптова торгівля.

Про те, які були останні закупівлі Житомирської облради сьомого скликання, читайте тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада закупівля 8 скликання  
Матеріали по темі