Культура

​Новий музичний проєкт Святослава Вакарчука «Оранжерея» у Житомирі

26 February 2021, 13:29

Зустрічай музичну весну 15-го березня 2021-го року!

http://bit.ly/2MgHiq2

СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК: «Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо над альбомом «Океан Ельзи» і маємо нової музики вже не на одну платівку! Одного дня, працюючи в студії, я подумав: а чому б, поки готуємо новий альбом та великий тур ОЕ, не зробити окремий музичний проєкт і показати вам нові пісні так, як ми грали б їх не на великому стадіоні, а будучи вуличними музикантами?

Так і народилась ідея мого нового проєкту. Ми назвали його «Оранжерея». А суть мого нового музичного проєкту: відчуття тепла, яке завжди з тобою».

До концертної програми увійдуть нові пісні, записані музикантами для нової платівки ОЕ, а також «домашні» версії пісень Океану та інших відомих пісень, які кожен з нас знає давно, але ніколи не чув у такому аранжуванні.

Перша пісня нового проєкту - "Знову", була презентована наприкінці листопада 2020 року.

Святослав Вакарчук - Знову (official video, 2020 "Оранжерея")


«Ми записали її ще в роботі над альбомом Океану Ельзи, але зрозуміли, що це одна з тих пісень, в яких цікава своя доля, тому що вони записані з двома гітаристами, які не є гітаристами. Справа у тому, що наш бас-гітарист Денис і клавішник Мілош взяли не свої інструменти: вони зіграли на акустичних гітарах, а я ж зіграв на фортепіано. Ми відчули, що в цьому є певна енергія, варта бути записаною в окремому проєкті», - каже Вакарчук.

Разом з піснею "Знову" відбулась і презентація відео, яке зняте молодим режисером Олександром Коршаком в оранжереї у столичному національному комплексі "Експоцентр" ВДНГ.

Що ж до нового альбому Океану Ельзи, то робота над ним триває, а поки музикант презентує свою творчість, яка більше пасує не стадіонним концертам, а може бути зіграна в інтимній камерній атмосфері.

Не забуваємо, що під час виступів буде дотримано усіх необхідних правил безпеки, соціальної дистанції тощо.

Друзі, весна уже на порозі! Давайте зустрічати її з музикою «Оранжереї»!Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Вакарчук концерт  
Матеріали по темі