Культура

​Житомирський драмтеатр відкриває двері для глядачів та готує прем’єрні вистави

11 May 2021, 15:01

Актори житомирського драмтеатру імені Івана Кочерги повертаються на сцену з прем’єрними виставами. Чим будуть дивувати глядача в травні та червні, дізнавалися журналісти Житомир.info.

Уже сьогодні, 11 травня, театр відкриває свої двері для глядача. Перша вистава після довготривалої перерви подарує житомирянам позитивні емоції, переконаний режисер Петро Авраменко.

«Довготривала перерва й сьогодні детективна історія, смішний сюжет, чудовий склад акторів - це все вистава Рея Куні «Смішні гроші», комедія положень. Цікава декорація в стилі коміксу. Надзвичайно важливо, щоб наш глядач, який знаходився у такому депресивному стані, прийшов і посміявся, і сюжет класний. «Смішні гроші» - це актуально», - говорить заслужений артист України, режисер Петро Авраменко.

У цьому місяці в театрі готують дві прем’єри. Одна з який - це вистава «Одруження», яку раніше вже презентували глядачу.

«Вистава Миколи Васильовича Гоголя «Одруження» була у нас в репертуарі, але актор за станом здоров'я не міг грати свою роль. Він повернувся до театру, вже здоровий, і 14-15 травня він вийде на сцену. Вистави «Одруження» не було близько 4-5 років», - розповів Петро Авраменко.


«Працювали над прем'єрною виставою - музикальний перформанс «Банзай», який буде 19 травня перший раз показаний для нашого глядача на нашій житомирській сцені», - додає генеральний директор Житомирського драматичного театру ім. І. Кочерги Наталія Ростова.

У червні також плануються дві прем’єрні вистави. Крім цього, режисером однією з вистав стане актор театру.

«Якщо у нас вийде і ми встигнемо підготувати на малу сцену. Дав творчу заявку наш актор Володимир Вербельчук, він за фахом режисер і хоче себе спробувати, як режисер. Він дуже талановитий актор, і наш головний режисер дає шанс всім показати себе, як режисер. «Королева краси» - має назву ця прем'єрна вистава. Ми зараз працюємо з авторами, бо нам потрібна авторська згода. Вистава головного режисера, вона сьогодні працює над «Майстер і Маргарита», буде інсценізація по цьому роману. Марина Демб пише інсценізацію. Сподіваюся, якщо все буде добре і ми будемо працювати далі, то ми будемо працювати над цими двома виставами й глядач побачить їх на закритті театрального сезону», - говорить генеральний директор Житомирського драматичного театру ім. І. Кочерги Наталія Ростова.

Попри те, що театр тривалий час не працював через епідситуацію, закриття театрального сезону традиційно відбудеться наприкінці червня.

«Будемо закриватися як і закривалися, це пов'язано з нашими відпускними виплатами. Заплановані у нас на липень виплати, це пов'язано з фінансуванням. Ми обговорювали це питання, але театральний сезон - це театральний сезон. Думаю, що можливо ми раніше відкриємо, так само як минулого року. Минулого року ми відкрилися 15 серпня і дитячий, і для глядача ми відкрилися. Тому ми розглядаємо те, щоб відкрити раніше», - зазначила Наталія Ростова.

Нагадаємо, з 5 травня 2021 Житомирська область вийшла з червоної зони епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби.

Як повідомляв Житомир.info, 1 липня 2020 року Житомирський академічний музично-драматичний театрі ім. І. Кочерги завершив 76-й театральний сезон закритим показом прем’єрної вистави, яку не встигли показати у березні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: театр вистава театральний сезон драмтеатр  
Матеріали по темі