Влада

У Житомир в травні має приїхати Аваков, а в серпні – Зеленський

12 травня 2021, 12:48

Найближчими днями в Житомир має приїхати міністр внутрішніх справ Арсен Аваков для презентації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Про це 12 травня під час онлайн-звіту сказав мер Сергій Сухомлин.

«Найближчими днями ми чекаємо приїзду нашого міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з презентацією проєкту в Житомирі «Поліцейський офіцер громади». Це перше обласне місто, яке презентує цей проєкт, все готово. Була «червона» зона, тому ми не презентували цей проєкт. 10 додаткових патрульних машин будуть патрулювати і допомагати Національній поліції забезпечувати охорону правопорядку в місті Житомирі», - сказав Сергій Сухомлин.

Зазначимо, що на початку звіту мер повідомив, що в серпні до Житомира має приїхати президент Володимир Зеленський.

«В цьому році ми чекаємо на приїзд президента в серпні і плануємо відкриття великої ТЕЦ, яка майже вже побудована на нашому підприємстві «Житомиртеплокомуненерго». Ця ТЕЦ забезпечить частину міста теплом і електричною енергією саме підприємство. І що дуже важливо – викиди з цієї ТЕЦ будуть в два рази менші, ніж від газової ТЕЦ», - зауважив мер Житомира.

Нагадаємо, в інтерв’ю 6 вересня 2020 року про виконання обіцянок виборцям за п’ять років, Сергій Сухомлин говорив, що наприкінці вересня в Житомирі почне працювати проєкт «Поліцейський офіцер громади». Щодо будівництва електростанції для комунальних підприємств міста, то мер казав, що вони будуються: по одній ТЕЦ вже є майданчик, свайне поле, фундамент заливається й 11 вересня приїде обладнання; одна теплоелектростанція буде виробляти 1,3 МВт, а друга – 2,3 МВт.

Як повідомляв Житомир.info, на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року Сухомлин, який балотувався від партії «Пропозиція», переміг у першому турі та залишився мером на другий термін: за нього проголосували 29 тис. 185 людей.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин "Поліцейський офіцер громади" Аваков ТЕЦ Зеленський  
Матеріали по темі