Культура

​Концерт джазового гітариста Дмитра Радзецького у Житомирі!

20 May 2021, 10:46

Автор і розробник єдиних у своєму роді унікальних 8-ми та 10-ти струнних MIDI Радз-гітар, які поєднують в собі класичну гітару, електро-гітару, бас-гітару і синтезатор. Засновник, керівник і диригент єдиного в країні “Українського Імпровізаційного Оркестру”, який працює в жанрах сучасної академічної музики, авангарду, вільної імпровізації та фрі-джазу.

В творчому тандемі разом з братом бас-гітаристом Сергієм Радзецьким в різні роки приймав участь у фестивалях Гогольфест, Джаз Коктебель, Німі Ночі, Порто Франко, ZixZixZone, Monofest, 16+, Донкульт, Книжковий Арсенал.

В рамках музичного проекту “RADZ” було успішно проведено три европейських тури (2016, 2017, 2019 р.р.). Виступав з концертами і приймав участь у фестивалях академічної, експериментальної, джаз і рок-музики у багатьох містах України, Польщі, Німеччини, США, Ізраїлю, Чехії, Словаччини, Нідерландів.

Співпрацював з такими видатними музикантами як: Тоні Левін, Пет Мастелотто, Маркус Ройтер («KING CRIMSON»), Мілош Єліч і Денис Глінін (“Океан Ельзи”), Філ Мінтон, Фред Лонберг-Хольм, Ед Менн і Денні Уоллі (Frank Zappa Band), «Bang on a can All-Stars».

Концерт пройде у форматі воркшопу з демонстрацією сучасного обладнання компаній Zoom та Ableton за підтримки компанії "Реал Мюзік".

22 травня 17:00, Місцевий навколокультурний простір, пр. Скорульського 5 (4 поверх).

Вхід вільний, присутність глядачів у залі виключно у захисній масці.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: концерт Радзецький  
Матеріали по темі