Культура

Катерина Кухар та Олександр Стоянов завітають до Житомира з виставою «Лебедине озеро»

9 November 2021, 11:30

Катерина Кухар та Олександр Стоянов – одна з найвідоміших балетних пар України у виставі «Лебедине озеро». Їхній дует – це завжди ідеальний гімн. Крихка, як статуетка, Катерина та емоційний, як Олександр, що літає по сцені, разом вони розповідають містичну історію і дарують свято глядачам під легендарну музику П. Чайковського. Їх танцювальну пару люблять за ризиковані та легкі підтримки та справжні емоції, які вони дарують на сцені.

Катерина Кухар – прима-балерина Національної опери України, народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на найкращі балетні сцени світу, а в Україні вона є символом сучасного балету. Катерина – балерина з особливим почерком, стилем, що вміє за допомогою свого тіла та драматичного таланту передати не лише танцювальний текст, а й глибокі переживання свого героя.

Олександр Стоянов – прем'єр балету Національної опери України, народний артист України, лауреат міжнародних конкурсів. Він двигун сучасного балету, розвиває справжнє високе мистецтво. Його легкий стрибок, технічність та емоційність – зробили його улюбленцем багатьох шанувальників балетного мистецтва.

Про спектакль:

«Лебедине озеро» – світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість у серцях глядачів. Як символ, ця вистава у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є окрасою у репертуарі практично всіх головних світових театрів.

Балет створений за мотивами старовинної німецької легенди, що оповідає про прекрасну принцесу Одетту, яку чаклун Ротбарт своїм прокляттям перетворив на лебедя. Це містична історія, розказана під мотиви геніальної музики Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла і темряви, Одетти з Оділії. Де добро тріумфує над злом.

Музика: Петра Чайковського

Вистава відбудеться 22 листопада 2021 року в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги. Початок о 19:00 год.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кухар Стоянов балет вистава драмтеатр  
Матеріали по темі