ДОПОМОГА

​Для адресного та ефективного розподілу гуманітарної допомоги Мінсоцполітики запустило платформу єДопомога

21 March 2022, 22:05

Мінсоцполітики створило платформу єДопомога, яка забезпечує оперативний збір заявок з усіх регіонів України щодо потреб в гуманітарній допомозі, а також ефективний та адресний розподіл допомоги.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики України.

Платформа об'єднує можливості, ресурси та сильні сторони держави, бізнесу, громадських організацій, благодійних фондів та волонтерів у наданні гуманітарної допомоги постраждалим від війни, внутрішньо переміщеним особам та людям з вразливих категорій.

«Справа не в тому, щоб зібрати якомога більше гуманітарної допомоги та розподілити її між всіма регіонами порівну, а в тому щоб ця допомога задовольняла актуальні потреби конкретних людей, була адресною та ефективною. Платформа забезпечує комунікацію між тими, хто готовий надати допомогу, та тими, кому вона потрібна. Через неї консолідуються та обробляються заявки на отримання та надання різних видів допомог. Забезпечення продуктами харчування, одягом, ліками та іншими необхідними речами за цими заявками здійснюватиметься, як соціальними працівниками, так і через поштових операторів, таких як Укрпошта та Нова Пошта, а також через точки видачі гуманітарної допомоги», - прокоментувала Марина Лазебна.

Переходьте на платформу єДопомога за посиланням https://edopomoga.gov.ua

Платформа єДопомога створена Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні.

Нагадаємо, 19 березня мера Житомира надав роз’яснення про гуманітарну допомогу і зазначив, що вона потрібна соціально незахищеним верствам населення.

Як повідомляв Житомир.info, 15 березня 2022 року в Житомирі містянам почали видавати гуманітарну допомогу відповідно до попередньо сформованих заявок. За перший день гуманітарну допомогу видали майже 2000 людям. У вечірньому зверненні 17 березня мер Сергій Сухомлин повідомив про призупинення видачі гуманітарної допомоги, оскільки деякі громадяни зловживають цим, але по всім отриманим 12700 заявкам допомога буде видана.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: еДопомога гуманітрна допомога Мінсоцполітики  
Матеріали по темі