ДОПОМОГА

Дітям, які через війну втратили батьків, щомісячно платитимуть по 5 тис. грн: у Мінреінтеграції пояснили, як оформити допомогу

18 November 2022, 11:39

Дітям-сиротам війни надається щомісячна грошова допомога 5000 гривень.

Про це 17 листопада повідомив «Урядовий портал» з посиланням на інформацію Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Зазначається, що програма підтримки українських дітей до 18 років, які через війну втратили одного чи обох батьків, пропонується Фондом імені блаженного священномученика Климентія Шептицького. Фонд було створено за спільної ініціативи урядів України та Польщі.

«Одна з програм Фонду Шептицького полягає в підтримці неповнолітніх дітей, які внаслідок війни втратили одного чи обох батьків. Дітям виплачується 5000 грн щомісячно», – йдеться у повідомленні.

Першим місяцем виплат вважається той, коли була подана заявка на допомогу. Перші виплати здійснюються протягом двох тижнів після ухвалення позитивного рішення по заявці за наявності банківських реквізитів заявників.

У Мінреінтеграції радять поквапитися, оскільки заявки приймаються до кінця листопада.

Як оформити?

1. Заявка на допомогу заповнюється та подається онлайн на сайті Фонду.

2. Достатньо заповнити форму

Необхідні документи:

- відсканований документ, що посвідчує особу заявника-опікуна, а також дитини, яка буде прямим бенефіціаром грошової допомоги (сторінки з фото й персональними даними);

- відсканована копія свідоцтва про народження дитини;

- відскановане свідоцтво про смерть батьків/одного з батьків;

у разі його відсутності;

- відсканований документ, що підтверджує зникнення батьків;

- відсканований документ опікуна, що підтверджує встановлення опіки над дитиною.

«Якщо у вас не вистачає документів для подання заявки, ви маєте запитання або хочете уточнити деталі, звертайтесь за номером телефону: +38 (093) 213-76-96, Оксана Похода», – зазначають у Міністерстві з питань реінтеграції.

Нагадаємо, що 25 жовтня 2022 року Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України дало поради стосовно зміни місця тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дитина війна сирота дитина-сирота Мінреінтеграції  
Матеріали по темі