Влада

На позачерговій сесії Житомирської міськради вручили відзнаку «За заслуги перед містом» керівнику благодійного фонду

15 March 2023, 09:55

Керівнику благодійного фонду «Хлібний дім» Аркадію Маргулісу вручили відзнаку «За заслуги перед містом І ступеня», якою він був нагороджений три місяці тому.

Відзнаку на початку позачергової сесії Житомирської міської ради 15 березня вручив мер Сергій Сухомлин.

«Від всіх житомирян, від громади величезна подяка вам за вашу працю, за те, що ви можете об’єднати людей», - сказав Сергій Сухомлин.

Аркадій Маргуліс подякував всім, хто допомагає «полегшити ситуацію в нашому місті» та розповів про роботу БФ «Хлібний дім».

«Наш фонд працює впродовж 27 років. Лише в цьому місяці ми передали допомоги лікарням міста приблизно на 200 мільйонів гривень та видали внутрішньопереміщеним особам тисячі продовольчих пакетів. Що Бог дає, то й робимо», - сказав Аркадій Маргуліс.

Зауважимо, що позачергова сесія Житомирської міської ради, на якій без обговорення розглянули п’ять питань порядку денного, тривала 12 хвилин.

Нагадаємо, за рішення про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом І ступеня» керівника та співзасновника благодійного фонду «Хлібний дім» Маргуліса Аркадія Нухимовича депутати проголосували на сесії 15 грудня 2022 року.

Як повідомляв Житомир.info, в 2019 році на сайті Житомирської облдержадміністрації були оприлюднені 13 розпоряджень голови ОДА про визнання вантажів гуманітарною допомогою: найбільше одержувачів «гуманітарки» отримували у Бердичеві, а в Житомирі лише один благодійний фонд «Хлібний дім», який отримав з Нідерландів вживані лікарські ліжка та меблі, столи, матраци, візки для прибирання та одяг.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада сесія Маргуліс відзнака БФ 
Матеріали по темі