Влада

У начальника ГУНП в Житомирській області новий заступник, який раніше працював в прокуратурі

20 March 2023, 17:22

З березня 2023 року заступником начальника головного управління Нацполіції в Житомирській області – начальником слідчого управління призначений Віктор Павліченко.

Така інформація оприлюднена на офіційному сайті ГУНП в розділі «Керівництво».

В біографічній довідці нового заступника зазначено, що він раніше працював у прокуратурі, а службу в поліції розпочав лише у вересня 2022 року – в ГУНП Житомирської області, яке вже очолював Олег Трачук, що раніше теж працював в прокуратурі.

Біографія Віктора Павліченка з сайту ГУНП:

Народився 15 серпня 1985 року у м. Ужгороді Закарпатської області.

Закінчив Закарпатський державний університет у 2007 році за спеціальністю «Правознавство».

Упродовж 2007 – 2019 років працював в органах прокуратури Закарпатської, Житомирської та Дніпропетровської областей, а також у Генеральній прокуратурі України.

Службу в поліції розпочав у вересні 2022 року в Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області.

З березня 2023 року полковник поліції Віктор Сергійович Павліченко призначений на посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області – начальника Слідчого управління ГУНП.

Скріншот з сайту ГУНП

Нагадаємо, в програмі «Тема дня» 29 квітня 2022 року начальник поліції Житомирської області Олег Трачук розповідав, що починав свою роботу в правоохоронних органів з прокуратури Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, потім працював в прокуратурі Кіровоградської області, згодом був переведений в Генеральну прокуратуру, де працював до грудня 2019 року, а потім перейшов на роботу в Державне бюро розслідувань.

Як повідомляв Житомир.info, з вересня 2020 року заступником начальника – начальником слідчого управління ГУНП в Житомирській області працював Володимир Шевців, який до призначення на цю посаду був заступником начальника 1-го відділу управління розслідування особливо тяжких злочинів головного слідчого управління Національної поліції України.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ГУНП Павліченко заступник Трачук  
Матеріали по темі