Влада

З резервного фонду бюджету Житомирської області хочуть виділити кошти на відновлення підірваного мосту в Народичах

26 May 2023, 16:20

Перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко провела засідання робочої групи з питання облаштування мостового переходу через річку Уж у смт Народичі разом з представниками профільних структурних підрозділів.

Про це 26 травня повідомляє пресслужба ОВА.

«На засіданні обговорили стан проїзду тимчасовою переправою та можливість забезпечення проїзду Народичі – Малин через Базар. Також директор Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА Інна Хоменко проінформувала про наслідки підриву мосту у смт Народичі та ступінь руйнування штучної споруди. Начальник будівельно-відновлювальної частини Олексій Шевчук підтвердив можливість виконання робіт військовою частиною та потребу у необхідних матеріалах», - йдеться у повідомленні.

За результатами засідання Департаменту фінансів ОВА у встановленому законодавством порядку доручено розглянути питання щодо виділення бюджету Народицької селищної військової адміністрації з резервного фонду обласного бюджету Житомирської області на закупівлю матеріалів для будівництва мостового переходу.

Нагадаємо, в заявці Житомирської області щодо фінансування проєктів за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії було 16 об’єктів, які потребують реконструкції чи капітального будівництва, і 5 пропозицій щодо розроблення проєктної документації, зокрема – 4,8 млн грн на розробку проєктної документації «Капітальний ремонт мосту через р.Уж в смт Народичі на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 061219 Народи – Малин через Базар».

Як повідомляв Житомир.info, в травні 2022 року керівник Коростенської військової державної адміністрації Юрій Тарасюк розповідав, що зруйнований міст через річку Уж змушує жителів Народицької громади додатково їхати майже 100 км, щоб дістатися до деяких підприємств.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОВА міст Народичі Остапченко Хоменко бюджет резервний фонд 
Матеріали по темі