Влада

Мер створив нову робочу групу з розробки Концепції розвитку велосипедної інфраструктури в Житомирі

13 June 2023, 17:54

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин 13 червня підписав розпорядження «Про створення робочої групи з розробки Концепції розвитку велосипедної інфраструктури та веломобільності на території Житомирської міської територіальної громади».

Розпорядження оприлюднене на сайті міськради.

Зазначеним документом мер уніс зміни до свого розпорядження від 8.05.2023 року («Про створення робочої групи з питань розробки Концепції велосипедного руху на території Житомирської міської територіальної громади») та визнав його таким, що втратило чинність.

«Враховуючи проведені засідання робочої групи з питань розвитку велосипедного руху (велоінфраструктури) в Житомирській міській територіальній громаді в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», створення умов для розвитку веломобільності та з метою розробки Концепції розвитку велосипедної інфраструктури на території Житомирської міської територіальної громади (…):

1. Внести зміни у розпорядження міського голови від 08.05.202З № 343 «Про створення робочої групи з питань розробки Концепції велосипедного руху на території Житомирської міської територіальної громади» та викласти його у новій редакції, а саме:
1.1. Створити робочу групу з розробки Концепції розвитку велосипедної інфраструктури та веломобiльностi на території Житомирської мiської територіальної громади та затвердити її склад згідно з додатком», – йдеться у розпорядженні.

Нову робочу групу, як і стару, очолив заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук. Кількість членів робочої групи збільшилася.Скриншот з розпорядження Житомирського міського голови

Нагадаємо, розпорядженням від 8 травня 2023 року мер Сергій Сухомлин створив робочу групу з питань розробки Концепції велосипедного руху на території Житомирської міської територіальної громади. Очолив робочу групу заступник мера Олександр Шевчук. 22 травня міська рада анонсувала розробку Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Житомирської міської територіальної громади на період до 2030 року, наголосивши, що вона є одним із важливих і необхідних кроків реалізації Плану сталої міської мобільності Житомира, який з 2019 року є основою для транспортної політики міста.

На брифінгу 23 травня заступник міського голови Олександр Шевчук зазначав, що у Житомирі хочуть створити умови для безпечного пересування велосипедом, тож для цього у місті розпочали створювати концепцію розвитку велоінфраструктури. Заступник мера зауважував, що на першому етапі буде визначено консультанта, компанію, яка розробить велоконцепцію для Житомира – це буде профінансовано за кошти Урядів Німеччини та Швейцарії. До розробки документа залучать фахівців, а також представників велоспільноти міста.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: велосипед велосипедист велоінфраструктура концепція робоча група розпорядження  
Матеріали по темі