Економіка

Новий бренд, розроблений для локальних виробників області, презентували у Житомирі

6 December 2023, 11:27

В Житомирі 5 грудня відбувся воркшоп-презентація для виробників і представників локальних бізнесів Житомира. На заході презентували новий бренд локальних виробників Житомирщини «ДоБре» (Домашні Бренди) разом із каталогом місцевих брендів.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

«ДоБре – це розроблений бренд місцевих виробників різної продукції, яку сьогодні ми хочемо краще «підсвітити» на полицях супермаркетів та місцевих торговельних мереж для стимулювання споживчого попиту, щоб люди купували більше товарів місцевого виробництва. Ми думаємо про те, як зробити більш видимою продукцію місцевого виробника і стимулювати більше продажем чи купівлі місцевої продукції», - розповів директор КУ «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк,

Зазначається, що зараз до каталогу проєкту місцевих виробників «ДоБре» увійшли 20 компаній, але цей каталог буде розширюватися додатковими місцевими компаніями.

В каталозі є п’ять розділів: гастрономія, одяг/текстиль, меблі, обладнання/запчастини, аксесуари. Ознайомитися з каталогом можна тут

«Попри війну, дві третини українських компаній працюють. Програма «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» допомагає зробити так, щоби місцеві виробники продовжували роботу та були основою для подальшого процвітання України. А також, щоби кожен українець міг пишатися українським та зробити свій внесок в економічний успіх країни», — підкреслила координаторка програми EU4Business Валерія Колесніченко.

Довідка міської ради: Захід організований КУ «Агенція розвитку міста Житомир» у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку ініціювали Європейський Союз та уряд Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Локальний партнер з виконання – ГО «Інтерньюз-Україна».

Нагадаємо, в жовтні команди студентів житомирських університетів отримали по 25 тис. грн за перемогу в місцевому конкурсі бізнес-ідей, який проводили в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирі 28 липня 2023 року стартував проєкт для місцевих виробників «Школа експорту», що реалізується в рамках програми «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація малого та середнього підприємства».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: бізнес бренд Агенція розвитку міста Пахолюк підприємець 
Матеріали по темі