Дві «срібні» нагороди здобули житомирські спортсмени на чемпіонаті Європи з таеквон-до ITF

22 April 2024, 16:38

Таеквондисти Житомирщини вибороли два «срібла» на Чемпіонаті Європи.

Про це 22 квітня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«З 15 по 21 квітня у м. Копер (Словенія) відбувся Чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ. У змаганнях взяли участь близько 800 спортсменів із понад 30 країн Європи», - йдеться у повідомленні.

У результаті особистих заліків «срібло» вибороли:

• Гринько Давід (категорія «юніори», до 57 кг). Здобув перемогу в спарингах з представниками з Казахстану, Чехії, Швейцарії (нокаутом достроково).
  • Іванюк Денис (категорія «юнаки», до 40 кг). Здобув перемогу в спарингах з представниками Кіпру, Естонії, Болгарії.

Нагадаємо, 23 березня на всеукраїнському турнірі з таеквон-до в Івано-Франківську житомирські спортсмени здобули три медалі.

Як повідомляв Житомир.info, з 1 по 3 березня 2024 року у м.Київ відбувся чемпіонат України з таеквон-до серед юнаків, юніорів та дорослих. Спортсменка зі Звягеля стала чемпіонкою України серед юніорів.