Суспільство

Гуркіт двигунів та піднята курява – поблизу Житомира відбулись змагання з кантрі-кросу

28 April 2024, 18:55

Вже традиційно неподалік від Житомира у селі Клітчин чути звуки моторів мотоциклів. З різних міст України приїхали мотоциклісти, щоб отримати призове місце або навіть спортивний розряд.

«Сьогодні відбуваються чотири заходи. Це кубок Житомира серед аматорів та ветеранів, це чемпіонат міста Житомира серед юнаків, це чемпіонат області серед дорослих та чемпіонат області серед юніорів. Спортсмен має бути універсальним, він має їхати та швидкісні ділянки, і складні ділянки, і перешкоди. Тобто він має бути таким на всі руки майстер. Це перший етап і загалом зібралось приблизно 35-37 учасників. Хтось не доїхав, хтось доїхав. Ми в цьому році маємо два етапи, минулого року було три етапи. І загальна кількість очок, які спортсмен набирає на етапах, вони вже йдуть в річний залік і таким чином визначається переможець за рік. А вже з переможців формується подання на присвоєння розрядів. Перший, другий, третій розряд. Відповідно вікової категорії, дорослі чи юнацькі», - каже секретар федерації мотоциклетного спорту в Житомирській області, організатор змагань Артур Кирильчук.

Наймолодшому учаснику змагань всього 6 років, а найстаршому сягає за 60. Всі вони чекали цього дня, та кажуть, що відчуття драйву наповнює їх після заїзду.

«Сьогодні я зі своєю командою, це моя жінка, це моя дочка, а це не знаю, хто це. Шуткую, це мій син. Траса дуже-дуже цікава, дуже класні трампліни, один, другий, третій і четвертий. А найкласніше – це те болото, яке там внизу знаходиться. Тобто, я з нього і приїхав. Я вам так скажу, що слухаю – це диско музика. Налаштовує дуже. Десь в середині вже не було сил, і я розчинився в музиці. І аж чотири рази переплигнув розрив, який ніхто тут не переплигує в моєму класі», - призер змагань Влад.

«Я буду займати кубки, я тепер учасник на перегонах», - каже наймолодший учасник змагань Марк.

«Це було дуже тяжко, але я тримався. Мені було круто, я не переживав. Я зараз дуже радий», - розповідає переможець в дитячій категорії Влад.

Перевірити свої сили на мототреці мали можливість як любителі, так і професіонали.

До заходу доєднались представники ОДА, міськради та голова Глибочицької громади. Організатори та учасники змагань дякують нашим ЗСУ за можливість проведення таких заходів.

Нагадаємо, 30 квітня 2023 року, неподалік Житомира пів сотні спортсменів змагалися за кубок Житомирської області з кантрі-кросу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мотокрос мотоцикл змагання кантрі-крос Кирильчук Клітчин  
Матеріали по темі