Суспільство

На 4 дорогах держзначення у Житомирській області ліквідовують аварійні вибоїни – підрядники працюють у борг

29 April 2024, 16:32

На чотирьох шляхах державного значення Житомирщини проводять ліквідацію аварійних вибоїн. Через воєнний стан фінансування доріг мінімальне, тож роботи підрядники проводять у борг.

Про це 29 квітня повідомила Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

«За сприятливих погодних умов проводимо підготовчі роботи та безпосередньо ліквідацію аварійних вибоїн на головних маршрутах області для забезпечення проїзду», - йдеться в повідомленні.

Де працюємо:

  • М-06 Київ – Чоп,
  • М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (обхід Бердичева),
  • Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Володарка – Ставище,
  • Р-49 Васьковичі – Шепетівка.

Усі роботи виконуються в межах експлуатаційного утримання, залучені 5 бригад підрядних організацій.

Дорожники просять водіїв дотримуватися вимог тимчасових дорожніх знаків на ділянках, де виконуються ремонтні роботи й бути уважними та обережними за кермом.

«Через воєнний стан фінансування ремонтів доріг вкрай обмежене. Наразі всі роботи підрядники виконують за власні обігові кошти, в борг», - повідомляють у Службі відновлення.

Дорожники звертаються до місцевих громад з проханням розглянути можливість та долучитись до співфінансування з утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.

«Йдеться про ті напрямки, що пролягають в межах ОТГ. Це дозволить провести більший обсяг ремонтних робіт та забезпечить якісний проїзд дорогами для жителів громади», - закликають у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

Нагадаємо, Попільнянська громада на початку квітня отримала відповідь обласної Служби відновлення на своє звернення щодо незадовільного стану траси Р-18: через недостатнє фінансування «будуть проводитись мінімальні заходи в рамках експлуатаційного утримання для забезпечення задовільного транспортно-експлуатаційного стану покриття автомобільної дороги».

Як повідомляв Житомир.info, Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області у березні провела тендери та у квітні 2024 року уклала договори на послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Житомирської області протяжністю 479,6 км та 662,2 км до 31 березня 2027 року: переможцями стали, відповідно, київське ТОВ «Спец Комплект постач» з пропозицією 773 млн 114 тис. грн та вінницьке ТОВ «Група компаній «Автострада» з пропозицією – 596 млн 805 тис. грн. У квітні 2024 року на міжнародних дорогах Житомирської області підрядні організації проводили ремонт на найбільш пошкоджених ділянках.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: САД дорога ремонт підрядник Служба відновлення  
Матеріали по темі