Місто

Житомирян запрошують на фінальну презентацію архітектурної концепції скверу на Замковій горі

11 May 2024, 10:15

17 травня о 16:30 за адресою вул. Покровська, 6 відбудеться важлива подія – презентація та обговорення архітектурної концепції скверу на Замковій горі, розробленої за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» у співпраці з Житомирською міською радою.

Про це 10 травня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

Захід проходить з метою презентації дослідження і напрацювань архітектурної концепції скверу на Замковій горі, а також збору пропозицій і отримання зворотного зв’язку від громади.

Вхід за попередньою реєстрацією: http://surl.li/toodf

«Замкова гора – це невід'ємна частина історії нашого міста і унікальний простір. На цій презентації ми дізнаємося більше про комплексне дослідження Замкової гори за участі представників міської ради, громадськості та містян під керівництвом менторів та архітекторів, а також обговоримо візію, напрацьований концепт, принципи, які лежать в основі трансформації скверу на Замковій горі. Приходьте у п’ятницю, 17 травня, о 16:30 за адресою: вул. Покровська, 6 (2 поверх), проектний офіс GIZ, і разом ми розкриємо потенціал Замкової гори та нашого міста», - йдеться у повідомленні.\

Для тих, хто не зможе прийти, передбачили онлайн-стрім на сторінці Житомирської міської ради.

Організаторами заходу є Житомирська міська рада в межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини і Швейцарії.

Нагадаємо, у Житомирі 13 березня цього року презентували результати дослідження думки громадськості щодо проблем та переваг простору Замкової гори.

Як повідомляв Житомир.info, 9 грудня 2023 року Житомирська міська рада повідомила про опитування для створення майбутньої архітектурної концепції Замкової гори, а 14 грудня містян запрошували на відкриту презентацію та обговорення результатів урбаністичного дослідження території Замкової гори.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Замкова гора обговорення презентація концепція сквер GIZ 
Матеріали по темі