Місто

Двоє житомирян стали чемпіонами Європи з боротьби самбо

13 May 2024, 13:27

На чемпіонаті Європи з боротьби самбо двоє житомирських спортсменів Віолетта Кумечко та Богдан Забродський здобули титули чемпіонів. Турнір відбувався 9-10 травня у Сербії.

Про це 13 травня повідомляє управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

«Самбісти з Житомирщини на пʼєдесталі Чемпіонату Європи. 9-10 травня тривав Чемпіонат Європи з боротьби самбо серед юнаків та дівчат старшого віку, який проходив в Сербському місті Нові-Сад. Житомирська область представляли два спортсмени з ДЮСШ ЖМР та ДЮСШ «Авангард». З нагородами додому повертаються: Чемпіонкою Європою стала Віолетта Кумечко (ДЮСШ ЖМР) та бронзовим призером став Богдан Забродський (ДЮСШ Авангард). Вітаємо житомирян та дякуємо тренерам і батькам», - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що Федерація самбо України інформувала, що на чемпіонаті Європи українці вибороли 32 медалі.

Скриншот допису Федерації самбо України

Нагадаємо, на всеукраїнському турнірі з боротьби самбо, який відбувався 11 травня у Луцьку, житомирські самбісти здобули 10 нагород – 4 «золота», 1 «срібло» та 5 «бронзових».