Влада

До Дня Конституції президент присвоїв почесні звання двом жителькам Житомирської області

29 June 2024, 09:21

Президент Володимир Зеленський у День Конституції відзначив українців державними нагородами.

Відповідний указ від 28 червня 2024 року оприлюднений на сайті президента.

«За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку», - зазначається в документі.

Про вручення нагород 28 червня інформувала пресслужба президента.

«З нагоди Дня Конституції Володимир Зеленський вручив державні нагороди та відзначив почесними званнями медиків, освітян, енергетиків, журналістів, волонтерів, митців, науковців, спортсменів, будівельників і юристів», - йдеться у повідомленні.

Серед нагороджених є дві представниці Житомирської області, яким присвоєні почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

МУЗИЧУК Валентині Леонідівні – учительці Білилівського ліцею Ружинської селищної ради,

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ГАММІ Людмилі Петрівні – директорові Звягельського музею родини Косачів – Драгоманових.

Інформацію про нагороджених ввечері 28 червня оприлюднив начальник ОВА Віталій Бунечко:

За 33 роки викладання в школі Валентина Музичук проявила себе як справжній професіонал, отримала багато грамот та нагород. Також неодноразово демонструвала організаторські здібності в шкільних та позакласних заходах. Її предмети щільно пов'язані з природою, тому вона виховує в учнях любов до навколишнього середовища та екології. У своїй роботі вчителька активно використовує нові методи викладання та ділиться досвідом з молодими педагогами. Її учні неодноразово ставали учасниками та переможцями обласних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів, змагань та олімпіад з хімії та біології. Валентина Музичук також вкладає багато роботи у виховання своїх учнів. Педагог проводить для дітей нестандартні позакласні заходи.

З початком повномасштабного вторгнення вона зайняла активну громадську позицію та почала допомагати нашим захисникам, які боронять нашу державу від підступного ворога. Пані Валентина є ініціатором проведення благодійних ярмарків в підтримку ЗСУ. Учні разом з батьками збирають кошти на прилади артилерійської розвідки та дрони для 110 окремої механізованої бригади. Також разом зі своїми учнями вона виготовляє окопні свічки для 58 бригади.

Людмила Гамма – керівниця Звягельського музею родини Косачів – Драгоманових. Цей музей є єдиним у світі закладом, що присвячений родині, в якій народилася наша славетна землячка Леся Українка. Тут часто проводяться різні мистецькі заходи, концерти, презентації книг, зустрічі з діячами культури. Завдяки плідній роботі пані Людмили ми можемо познайомитися з духовною атмосферою родини Косачів, їхнім світоглядом, відношення до батьківщини, мови та звичаїв. Фонди музею складають близько 2000 одиниць, серед яких — колекція прижиттєвих видань Лесі Українки, Михайла Драгоманова, Михайла Старицького та інших.

Нагадаємо, 28 червня цього року у Житомирі організували урочисті заходи до Дня Конституції та патріотичні майстер-класи для дітей.

Як повідомляв Житомир.info, у 2021 році з нагоди Дня Конституції України державні нагороди та почесні звання отримали восьмеро жителів Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: указ нагорода День конституції почесне звання Музичук Гамма 
Матеріали по темі