5 квітня 2020, 04:08 Житомир: °C
Юрій Малашевич
Депутат Черняхівської районної ради

Спасибі меру Садовому! Львівське сміття вже скидають в Черняхові

6 - 7 грудня, сміття зі Львова з’явилося вже поблизу Черняхова у напрямку с. Клітище від смт (це у районі центрального сміттєзвалища).

Як повідомив заступник Черняхівського селищного голови Олександр Смоленський, невідомі автовантажівки скинули два великогабаритних 40-тонних контейнерів сміття.

Перший скинутий контейнер було прибрано 6 грудня решта залишалась на місці. Серед нього знайденні магазинні чеки зі львівськими адресами торговельних точок, листи та документи з штампами львівських установ, конверти з адресами, що вказують  на отримувачів цих листів зі Львова та Львівської області.

Працівники селищної ради спільно з правоохоронцями,  створивши спеціальну комісію,  склали всі відповідні акти.  Черняхівська поліція розпочала слідчі дії стосовно цього інциденту.

Є інформація про те, що незадовго до цього було скинуто контейнер в с. Андріївка Черняхівського району.

Ну нарешті! Черняхів від сьогодні асоціюватиметься зі Львовом – одним  із найвідоміших туристичних та культурних міст України. Тепер будь хто, «забивши» в Гуглі назву нашого селища, зможе прирівняти його до САМОГО Львова. Дякуємо львів’янам! Ощасливили Черняхів… декількома десятками свого відбірного сміття, яке потайки скинули на черняхівське сміттєзвалище. Маємо радіти з того!? Напевно, що ні. Хіба у нас самих його не вистачає? У полях і в канавах, на перехрестях, в лісках, перелісках, в річках і т д.

 

 

       

Не знаю, як назвати цю епопею з львівським сміттям, якою вже протягом декількох місяців переймаються нібито всі: від народних депутатів України до пересічних громадян усіх куточків нашої держави, де останнім часом знаходять неприємні «сюрпризи» з міста Лева. Переймаються всі, крім тих, хто мав би перейматися насамперед. І зважаючи на всеукраїнський масштаб цієї вже не проблеми, а безпрецедентної наглості тих, хто розвозить сміття по Україні, відреагувати мають вже перші особи країни. Та не зважаючи на щоденні репортажі по ТБ, публікації в ЗМІ, обурення громадян, проблема має місце дотепер. Як довго це продовжуватиметься? Важко сказати, напевно поки винний не понесе покарання. В нашій державі це питання надзвичайно риторичне. Хоча терпіння у людей не безмежне. Якщо хтось цього не розуміє.

Головне очевидно. Без державної програми з утилізації сміття ми з вами потонемо у відходах власної життєдіяльності і ніякий Євросоюз, МВФ, - будь-хто – нам не допоможе навести лад у власному домі. Якщо ми цього не схочемо насправді.

Отакий подарунок мера Львова Садового до новорічно-різдвяних свят?

 

       

    

Підготували Тетяна ТАРНАВСЬКА та  Юрій МАЛАШЕВИЧ