9 липня 2020, 21:06 Житомир: °C
Наталія Чиж
Лідер ГО "Самопоміч" у Житомирі

Безкоштовний інтернет у Житомирі крок за кроком

Під час парламентської кампанії у 2014 році я, будучи кандидатом у народні депутати по житомирському мажоритарному округу від “Об’єднання “Самопоміч”, пообіцяла разом з командою встановлювати безкоштовні точки доступу WI-FI.

На цій темі одразу ж почали спекулювати люди, які чомусь вважають нас своїми опонентами, хоча ми усіх закликаємо робити добрі справи і самі нікого не поливаємо брудом. Отже, днями я спеціально проходила біля зупинки громадського транспорту, що біля ЦУМу, і “зловила” там безпарольний WI-FI від “Самопомочі”. Крім того, безкоштовним інтернетом можна користуватися у другій дитячій поліклініці на Польовій, 2, другій поліклініці сімейних лікарів на майдані Визволення, 1, військовому шпиталі (три точки доступу), другій поліклініці ЦМЛ 2 (дві точки доступу) на Лесі Українки, 16, першій поліклініці ЦМЛ 1 (три точки доступу) на Великій Бердичівській, 32. Днями у двох локаціях запрацював Інтернет у стінах Житомирського державного технологічного університету.

Зверніть увагу, що ми зосередилися переважно на соціальних закладах, вивчивши прохання житомирян. Але, безумовно, пріоритетним напрямком для ГО “Самопоміч” у Житомирі є допомога бійцям АТО та їхнім родинам. Ми вирішили усі свої зусилля першочергово скерувати на АТО, тому й ресурси в “Самопомочі” розподілені таким чином. Наша організація отримала ліцензію на волонтерську діяльність, відтак все, що ми робимо, під пильним оком громадськості. І прошу житомирян об’єднуватися довкола перемоги України у війні і допомоги нашим героям. 

Та попри благодійну і волонтерську діяльність наша команда виконує те, що обіцяла раніше. Хочу подякувати житомирянам за розуміння та довіру.