9 серпня 2020, 23:47 Житомир: °C
Александр Пашковский
Военнослужащий, программист

БЕРИ ГРЕЧКУ, ЦУКОР, ГРОШІ...АЛЕ НЕ ПРОДАВАЙ СВІЙ ГОЛОС!!!

 

25 жовтня 2015 року історичний день — перші в Україні вибори до органів місцевого самоврядування після чіткого визначення проєвропейського курсу України.

Цього дня ми будемо обирати тих людей, хто не словом, а ділом зможе розвивати нашу вільну та незалежну Україну на місцях, хто буде безпосередньо відповідати перед Героями Майдану та АТО, а також перед їхніми сім'ями за дотримання проєвропейського курсу та намагання українського народу жити за європейськими цінностями, за які віддано стільки життів!!!

Проте, деякі політичні сили вважають, що гречка, цукор, декілька банок тушонки та гроші роблять все!!! І невелика, за їх словами, «спонсорська» допомога не завадить громадянам, які повинні будуть зробити “правильний вибір” - проголосувати за “спонсорів”.

 

 

 

Досить бути бидлом!!! Той, хто купує твій голос, не вірить в європейське майбутнє України і ніколи не поведе тебе до Європи!!! А ти, продаючи свій голос, ніколи не станеш європейцем!!! ВІЛЬНИЙ ВИБІР — ОДНА З ГОЛОВНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ!!!

Не дай черговий раз себе обдурити! Обдури їх!!!