11 August 2022, 21:44 Житомир: °C
Андрій Блощінський
Громадський активіст. Боєць полку "Азов"

"Апокрифи" Соціальної Революції.

 Сьогодні знову наше прагнення до національної незалежності приймає форму бойової організації.
Сьогодні наші принципи і наші прагнення стають практичним стягом бойового руху.
Ми не ставимо собі за мету механічну реставрацію минулого, а висуваємо новий ідеал органічної народної держави на противагу сучасному кримінально-олігархічному псевдо-державному механізму.

 Ми переконані, що наше нове соціал-революційне вчення має гігантське всесвітнє значення, тому в його захист ми готові йти на найважчі жертви.
Ми починаємо шлях, покликаний привести до повної перемоги наших ідеалів, заклавши фундамент нового суспільного розвитку і становлення нової держави - початкового чинника формування нової східно-європейської цивілізації на противагу ліберальній деградації заходу і рабської деспотії сходу.

 Наша боротьба полягає в тому, щоб наш світогляд і наші ідеали стали ідейним змістом нової держави.
Наше прагнення до кардинальної реорганізації життя нашого народу повинно зуміти саме, своїми власними силами захистити себе проти спроб терору з боку кримінально-олігархічної системи.
Соціал-революційний рух стоїть на тій точці зору, що за свої ідеї ми, звичайно ж, повинні боротися в рамках правового поля, але водночас, якщо це необхідно, ми повинні зуміти стати на захист своєї ідеї і застосувати фізичну силу.

 

Слава Україні!!!

Майбутнє належить нам!