1 December 2023, 14:19 Житомир: °C
Андрій Блощінський
Громадський активіст. Боєць полку "Азов"

"БАНДА ПО-НОВОМУ" - МАСКА ДЛЯ ВБИВЦЬ

 Усі ми пам’ятаємо, як це було: як підписали закони 16 січня, як почались розстріли на Майдані, а ми з жахом дізнавались про кожну нову втрату для нашої країни. Адже вони не боялись того режиму тиранії та олігархату, які верховодили тоді в Україні. Відбувались репресії, за грати саджали патріотів, які ставали політв’язнями системи. Таким кривавим шляхом під виглядом оновлення системи прийшла до влади нова олігархічна банда або так звана «банда по-новому».                                                                                                                         

 Минув рік. Минув рік правління президента Порошенка та його команди. Що ми бачимо знову: у країні війна, під час якої наші нешановні «паркетні генерали» на «ура» зливають бійців, пересічні громадяни біднішають, а статки олігархічно-кримінальної банди зростають у десятки разів. Патріотів кидають у буцегарні, відкриваються нові кримінальні провадження проти всіх, хто намагається викрити діяльність цієї банди, адже очі громади замилюють жорстоким інформаційним обманом задля маніпуляції думки соціуму. Ця «банда по-новому» - система, що розстрілювала справжніх патріотів на Майдані, нині зібралась проводити Марш Пам’яті тієї Сотні, котра загинула. Ті, хто прийшов до влади на крові і продовжує проливати кров, дотримується подвійних стандартів, одягнувши “маски для вбивць”. Чого вартує лише призначення радником губернатора на сході України житомирянина, яка замішаний у корупційних схемах за часів Януковича, який причетний до смертей інших. Такі “діячі” вкрай потрібні системі, яка не збирається люструватися, а продовжує збагачуватися на народних скарбах. Зверніть увагу: модним стало слово “люстрація”, яке не втілюється у життя тотально, натомість не чуємо про повернення народові України обленерго та інших стратегічних галузей, які мають бути у державній власності.  

 Ілюзія змін, яку рекламують у підконтрольних засобах масової інформації, наштовхується на роботу інших, не таких, як усі, журналістів. Мені було дико чути від міліціонерів, які приходили до мене додому, попросити назвати організатором акції, де ми висловили своє негативне ставлення до нинішньої влади, журналістку Олену Галагузу. Це такі зараз методи впливу на незалежних журналістів? Наголошую: Олена Галагуза ніякого стосунку до нашої акції не має. Я знаю, що після публікації мого блогу камінням будуть сипатися коментарі, мовляв, це брехня, хтось когось використовує чи ще якась маячня. Дехто у соціальних мережах поводить себе, наче глисти у туалеті, повзаючи один біля одного і поширюючи сморід. Саме так можна назвати кампанію цькування житомирських патріотів. Додумалися до того, що створюють фальшиві акаунти і ніби розказують сенсації. Я поіменно знаю тих, хто це робить, і хочу переказати їм окремий привіт. 

 А ригошоколадникам, які підживлюють тих глистів, закликаю схаменутися і зупинити війну проти справжніх борців за волю України. Наприклад, Юрія Хорта, якого арештували у Вінниці за спротив банді по-новому. Невже в Україні знову будуть політв’язні? Невже над інакодумцями, які засуджують систему, будуть і далі знущатися, роблячи з них “лохів”, “дурників” чи божевільних? Нічим ця система не відрізняється від тоталітарної комуняцької. “Всю символіку в мене вилучену: банери, прапори і пов'язки з Ідеєю Нації, в т.ч. червоно-чорний прапор (!) суддя постановила знищити. Гасло "Слава Нації! Смерть ворогам!" у вироку визнано як протизаконне”, - писав у 2013 році, коли при владі був Янукович, Хорт, якого тоді також засудили. Тоді Янукович, сьогодні по-новому.

 Усі читали казочку Івана Франка про фарбованого лиса. Ми помиємо вас – і всі побачать ваше істинне лице. Українці – це незламна і нескорена нація, яку століттями нищили, але ніколи не стане на коліна. Ми не дамо вам спекулювати на Небесній Сотні, яку ви використали для того, щоб всістися у крісла. Система, куди ви прийшли чи повернулися, гнила і приречена, а Герої й дійсно не вмирають...