14 June 2024, 08:37 Житомир: °C
Борислав Розенблат
Народний депутат України

Військова прокуратура центрального регіону продовжує розслідувати діяльність Бутенка

 Доброго вечора усім! 

Сьогодні отримав відповідь з Генеральної прокуратури на моє депутатське звернення щодо діяльності директора “Житомирського бронетанкового заводу” Бутенка. У відповіді зазначено, що вони перенаправили моє звернення до Військової прокуратури центрального регіону, але тримають справу на контролі.

У військовій прокуратурі повідомили, що ведеться розслідування і вони обіцяють повідомити мене про результати. Також розслідуванням діяльності Сергія Бутенка займається Державний концерн “Укроборонпром”.

З радістю хочу повідомити про те, що отримав відповідь з Мінфіну щодо основного фінансування з обласного бюджету установ та автобаз санітарного транспорту. 
Там повідомили, що це питання буде розглянуте під час опрацювання законопроекту щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України. Це дуже приємно, бо до мене звернулися люди, які не отримували зарплатню з нового року. Про них просто забули в Бюджетному кодексі!


Сьогодні я також отримав відповідь з Державної фінансової інспекції України щодо діяльності Костюк Л.П. Втім, там повідомили, що ніяких порушень не побачили і люструвати її не збираються.

Сьогодні я дізнався, що вчора прем’єр-міністр Яценюк відсторонив від роботи керівника Державної фінансової інспекції України. Я не збираюся зупинятися, тому вже найближчим часом надішлю це звернення на нового керівника. Я переконаний, нам все вдасться! Дякую за увагу і Слава Україні!