28 березня 2020, 22:19 Житомир: °C
Костянтин Суський
громадський діяч, Голова Асоціації громадських об'єднань "Нова сила"

Чи дійсно Михайлівська пішохідна?

 Вул. Михайлівська є окрасою міста, всі її люблять та проводять там час. 


Втім, дуже часто у самих житомирян та гостей нашого міста виникає питання - вона пішохідна чи ні?
Свій рейд для аналізу ситуації АГО "Нова сила" розпочала лише тиждень тому, але вже можна однозначно сказати, що порушення є і їх багато.

Також ми подали запити до міської ради, щоб дізнатися, чи існує пропускний режим для машин, які підвозять товари до магазинів та кафе, що знаходяться на Михайлівській.
Ми будемо і надалі фіксувати порушення, щоб привертати максимальну увагу до цієї проблеми.

ГО "Асоціація громадських об'єднань "Нова сила"
м.Житомир, вул. Театральна, буд. 17/20, к. 120
тел.: 0674288809; 0932851070
e-mail: nova.sila.zh@gmail.com

В.о. голови Житомирської міської ради
Цимбалюк Л. В.
м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2

ЗАПИТ

НА ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ


 
Відповідно до ст. 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації,  оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі ст. 3, 4, 14 Закону України  „ Про доступ до публічної інформації”. 

Відповідно до ч. 5 ст. 6 зазначеного закону не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Зважаючи на викладене вище просимо надати наступну інформацію:

-          режим організації руху автомобільного транспорту на вул. Михайлівській.

Звертаємо Вашу увагу, що запитувана інформація не є інформацією з обмеженим доступом, оскільки стосуються інформації про розпорядження бюджетними коштами.

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації»,  просимо надати відповідь  протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк  згідно зі ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації». 

Наперед вдячні за розуміння потреб журналістів та громадськості щодо контролю за розподілом та витрачання коштів державного бюджету.

З повагою 
Голова АГО «Нова Сила» Суський К. С.