22 April 2024, 08:49 Житомир: °C
Роман Мусійчук
Депутат Житомирської районної ради, керівник ГО " Захист прав споживачів громадського транспорту".

Нові автобуси Маз на селі!

Сьогодні головний реформатор транспорта міста Житомир поїхав на зеленому Мазі у виборче турне по селам Іванівської сільської ради. Новим автобусом МАЗ, які закупили за гроші житомирян для житомирян. Повіз він не тільки профільного замушку, але й інших панів, всього булдо чоловік 5. Непогано так, для 5 чоловік ганяти таку машину. Автобус явно не використовується за своїм призначенням, ЧИ НЕ ТАК?

5b01b378b3f81.jpg

5b01b580a0c88.jpg

5b01b591119c6.jpg
Виборче турне полягало в тому, щоб ці села приєднати до міста. Тож скоріш за все автобусом паничі поїхали, щоб сільських жителів заманити заманухою нового транспорта, тіпа приєднаєтеся до нас - будете їздити отаким от транспортом у місто. Тоді просте питання - як так купили за гроші міста Житомир, а хочуть використовувати їх у селах? Панове депутати міської ради, ви голосували за закупівлю цих автобусів у яких цілях? ДЛЯ МІСТА ЧИ ДЛЯ ПРЕДВИБОРЧОГО ТУРНЕ? для підтвердження цієї версії надаю скрін коментаря людини, яка близька до нашого реформатора.

5b01b526577df.jpg

Йдемо далі, цим автобусом паничі у складі аж 5 чоловік побували в трьох селах, так агітуючи за приєднання до Житомира, що в одному з сіл люди викликали поліцію, щоб розібратися на яких підставах комунальний автобус перебуває в селі.І знаєте що, поліція встановила що в шляховому листі автобуса маршрут був вказаний : Житомир, по місту. Тобто пряме порушення, адже автобус знаходився за межами міста. Можливо нашим паничам і хочеться щоб то були вже межі міста, але.... Так от, на водія поліція склала адміністративний протокол, окільки в дорожньому листі даний маршрут не вказаний, в поясненні водій вказав, що перевезення здійснюється за вказівкою заступника мера Ткачука.