20 вересня 2020, 08:01 Житомир: °C
Дмитро Ткачук
Екс заступник міського голови з питань транспорту та міської мобільності

​В тролейбус “не можна”, в маршрутку неможливо: імітації вирішення проблем, які самі створили

Перший тиждень вересня пройшов прогнозовано: в тролейбус “не можна”, в маршрутку неможливо.

Послухав коментарі посадових осіб міської ради, які імітують бурхливу роботу.

Відео типовго штурму тролейбуса

1. “Діє постанова Кабміну і карантинні обмеження”, - кажуть вони.

Так, щоб коротко, то можу сказати: “Або хрестика зніміть, або труси вдягніть”.

Або хтось погано читає постанову Кабміну, або якось не дуже вона діє.

В документі справді сказано, що у міському громадському транспорті не можна перевозити пасажирів більше, ніж місць для сидіння відповідно до техпаспорту.

Як і тисячі житомирян, я неодноразово був свідком ситуації, коли кондуктор тролейбуса, як на амбразурі, ледь не фізично забороняє людям зайти, бо у неї наказ не пускати, а слідом приїжджає маршрутка, в яку водій утрамбовує скільки влізе і навіть більше, йому можна.

Це не постанова діє, це вибіркове право. Є комунальне підприємство, яке дотримується зазначених вимог і приватні перевізники, порушень яких ніхто крім пасажирів не бачить.

Що це за дві паралельні реальності? Мабуть, з кабінету чи свого авто цього не помітно...

Вимога постанови покликана зменшити щільність контактів між людьми, щоб знизити ризик поширення вірусу. Але в результаті все це перекреслюється. В тролейбусах і трамваях у нас бережуть людей, а в маршрутках закривають очі і на кількість пасажирів, і на маски.

Проблема не в постанові, адже логіка таких вимог є вірною і виконується в комунальному транспорті.

Проблема в контролі і покриванні приватних перевізників людьми в кабінетах влади.

В основі ж лежать гроші. Чим менше заробляє комунальний перевізник, тим більше залишається приватному бізнесу. А прикриваються ці всі оборудки карантином і начебто урядовою постановою.

2. “З першого вересня ми збільшимо випуск тролейбусів”, - казали вони.

Буду максимально конкретним.

2016 рік - випуск тролейбусів - 86 шт;

2018 рік - випуск тролейбусів - 93 шт;

впродовж цього літа вже приїхало 16 нових додаткових тролейбусів;

З 1 вересня 2020 - на лінію виїхало 85 тролейбусів.

85 тролейбусів - це збільшений випуск?

Порівняно з тим, до якого його опустили кілька місяців тому, дійсно, 85 це вже більше. Але цього вже було мало навіть для нормальних умов Житомира ще кілька років тому, не говорячи про карантинні вимоги.

В цивілізованому світі в умовах карантину міста намагаються збільшити кількість транспорту, щоб витримати норми по заповненню салонів.

Економічна ситуація з нашим транспортом набагато гірша і резервів для збільшення випуску транспорту небагато. На початку карантину я сам це так коментував і пояснював. Особливо влітку, коли потреба в пересуванні містян значно скорочена.

Але отримавши півтора десятки нових тролейбусів, в умовах карантину, з початком навчального сезону випустити на лінію менше тролейбусів, ніж було 4 роки тому - це відверте знущання. При цьому, ще й назвали це збільшенням випуску.

Схоже, що діє геніальна формула успіху - сам створюєш проблему, а потім героїчно її вирішуєш, або принаймні так це називаєш.

Спочатку самі ж скасували маршрут тролейбуса №8. Через три тижні пафосно відновили і всі мають бути щасливі великому досягненню? Що це за цирк для ідіотів?

В якій такій постанові Кабміну написано, що в період карантину маршрутчикам можна “трамбувати” людей як шпроти і за якими це законами математики 85 стало більше за 93, чи хоча б 86?

Сьогодні ТТУ спроможне випускати на лінію 100 тролейбусів, але у людей в міськраді інші пріоритети. :-(

#ДовіртеСправуПрофесіоналам #ЗміниТвогоМіста