16 August 2022, 23:17 Житомир: °C
Руслан Годований
підприємець, громадській діяч

Податковий Майдан #SaveФОП

Навіщо «Податковий Майдан» і чому саме зараз? Пояснюю, адже потім буде пізно!

Минулого разу, 16 вересня, під стінами Верховної Ради депутати, злякавшись такої кількості підприємців, пообіцяли виконати всі наші вимоги, а саме відмінити масову фіскалізацію та сісти за стіл перемовин щодо збереження мікропідприємництва.

Наразі ж депутати роблять вигляд, що нічого не обіцяли і ба більше - планують масово обмежити роботу малого та середнього бізнесу через карантин. Водночас великий бізнес ніхто закривати не збирається. Окрім обмежень не планують також зменшувати податкове навантаження, тобто будемо сидіти на карантині і платити податки.

Колеги, минулого разу багато хто на словах підтримав рух підприємців, але до Києва на мітинг не поїхав. Якщо хтось думає, що зможуть відсидітись, а інші нехай їдуть, то так не вийде.

ЯКЩО МИ НЕ ПРОЯВИМО СИЛУ, НАС ПРОСТО ЗАКРИЮТЬ!

Тому, чекаємо всіх 3 листопада (вівторок) о 9:00 під стінами Верховної Ради.

5f9c131f7f9a4.jpg

ВИМОГИ НЕЗМІННІ

????1. Терміновий розгляд та ухвалення законопроектів №3993 та №№3853-1(2) (розроблені з урахуванням законопроектів №№2644, 2645).

????2. Утворення при Президентові України, постійно діючого консультативно-дорадчого органу, що буде опікуватися розвитком мікропідприємництва в Україні. Цей орган повинен бути створений на паритетних засадах, участі в ньому представників влади та представників мікропідприємництва.

????3. Всі зміни до законодавства, що стосуються умов ведення діяльності мікропідприємництва, повинні вноситись виключно після їх обговорення з представниками мікробізнесу та ґрунтовного прогнозування їхніх наслідків. Головним критерієм реформ в Україні має стати зменшення втручання чиновників у господарську діяльність.

????4. Проведення реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків, розмитнення товарів, яка передбачає усунення будь-яких проявів корупції.

????5. Запровадження мораторію на перевірки мікробізнесу, усіма контролюючими органами, до завершення реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС.

????6. Запровадження мораторіию на усі види перевірок, усіма контролюючими та перевіряючим органами, до моменту зняття обмежень запроваджених законодавчою та виконавчою владою, під час існуючої загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні, дії надзвичайного стану чи карантину.

????7. Приймати зважені рішення, стосовно карантину, в умовах ймовірної загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні (COVID-19) та вжити усіх заходів, для дотримання конституційних прав та свобод і не допустити обмеження діяльності малого та мікробізнесу, забезпечивши рівні можливості для всього бізнесу без виключень.

ДЛЯ ТАКОГО СЕРЙОЗНОГО ПРОТИСТОЯННЯ МИ ПОТРЕБУЄМО КОШТІВ і ПРОСИМО ДОПОМОГИ.

Банківські реквізити ГО “Рух “ЗбережиФОП”

ЄДРПОУ: 43383557

рахунок у форматі IBAN: UA353206490000026007052752863

валюта: UAH

назва банку: АТ КБ"ПРИВАТБАНК"

Призначення платежу: Благодійний внесок