6 липня 2020, 05:37 Житомир: °C
Дмитро Давидов
Займався дослідженням впливу величини податкової ставки на доходи бюджету, на базі наукових розробок кафедри розробив контрольний приклад для моделі аналізу податкових надходжень.

Святкування 45-го дня народження Житомирського вищого професійно-технічного училища-інтернату Житомирської ОДА

  3 листопада 2014 року під керівництвом директора закладу Єнько Олени Миколаївни, свій 45-й ювілей відзначав колектив Житомирського вищого професійно-технічного училища-інтернату Житомирської ОДА. На святі, що відбувалося у по-особливому прикрашеному актовому залі училища (вул. Небесної сотні, 43) були присутні працівники училища, шановні гості, випускники минулих років, та, звичайно, учні.

 

  На святковий вогник завітали заступник голови Житомирської облради Годований Р.М., який також був учнем цього училища. Серед привітань і грамот від ОДА, Руслан Миколайович особисто від себе і своєї родини вручив ноутбук, який без сумніву стане надійним помічником викладачів і учнів на ниві освіти.

  Була на святі і директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Віталіївна Корінна, яка від щирого серця поздоровила весь колектив зі святом.

  Людмила Петрівна Янушевич голова Богунської райради також прийшла не з порожніми руками. Разом з теплими словами, грамотами і квітами, училищу була подарована коробка паперу.

  Також завітала на свято представниця від депутата ВРУ Розенблата Б.С., яка переказувала його щирі привітання та вручила цінні подарунки.

  А представник Житомирського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів вручив почесні грамоти співробітникам училища.

  Особисто поздоровив зі 45-річчям голова правління ПАТ «Житомирський комбінат силікатних  виробів» Валерій Васильович Онопрієнко, який до доброго слова вручив кілька ящиків солодощів для учнів училища, чим викликав їх щиру вдячність, адже яке свято без солодкого. До того ж, силами Валерія Васильовича був здійснений ремонт асфальтового покриття території училища, тож учні, які пересуваються на візках чи милицях тепер не відчуватимуть проблем від ям.

  Особливо тепло поздоровив всіх присутніх Журбенко Юрій Миколайович голова правління Житомирського обласного благодійного фонду «Людяність», якого з училищем поєднує давня та щира дружба. Юрій Миколайович за всі роки і за всяких обставин завжди допомагає училищу засобами пересування для учнів, продуктами харчування та робить багато багато іншого.

  Весь час настрій гостей та учнів підносили виконавці пісень з гурту «Сузір’я», який під орудою Волотовської Ольги Григорівни не раз займав призові місця на різних конкурсах в області і по Україні.

  На сцену виходили танцювальні колективи які виконували народні та класичні танці. Плавність та витонченість вальсу поєдналася з пристрастю танго, а щирість і завзятість народного танцю викликала справжнє захоплення в залі.

  Добрим словом, грамотами і тортом був поздоровлений Пальчинський В’ячеслав Аполінарович, який 45 років життя присвятив роботі в училищі, цікаво і доступно передаючи свій багатий життєвий досвід і глибокі професійні знання учням з таких важливих предметів як «Радіоелектроніка», «Електроматеріалознавство», «Креслення» та ін. Адже честь училища вимірюється знаннями і моральними якостями його учнів. Пальчинський В.А., на мою думку, є взірцем як професійної майстерності так і морально-етичних якостей, які він культивує в учнях.

  Також був відзначений великий внесок у розбудову училища старшого майстра, Рудюка Олега Віталійовича, викладачів Дем’янчука Ігоря Миколайовича, Леміша Григорія Павловича, Шарандака Михайло Васильовича, Таранова Михайла Сергійовича, Голубовського Олег В’ячеславовича, коменданта гуртожитку Яневича Сергія Анатолійовича, керівника фізичного виховання Бойка Дмитра Володимировича, під чиїм енергійним і професійним керівництвом учні займають призові місця на міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

  Важко передати словами ту атмосферу радості, щастя, доброти, любові, доброзичливості і щирості, яка була у залі.

  І разом з тим, дуже хотілося б щоб керівництво ОДА та просто не байдужі люди звернули увагу на відсутність ліфту у приміщеннях училища, через що дітей, які їздять на візках та ходять на милицях, доводиться по декілька разів на день заносити на потрібні поверхи. Надзвичайно мало коштів виділяється на забезпечення медпункту медикаментами, і діти в цей холодний час не можуть отримати адекватного лікування. На те, що немає можливості придбати профілактичні та лікувальні фізіотерапевтичні апарати.

  Також в цей день була організована виставка робіт учнів та відкритий музей радіоапаратури, де всі охочі могли послухати цікаву розповідь екскурсовода, своїми очами побачити історію розвитку радіотехніки та погортати старі фотоальбоми.

  Свято завершилося виконанням декількох особливо улюблених пісень і загальною фотографією.

  Хай живе і процвітає наше рідне Житомирське вище професійно-технічне училище-інтернат Житомирської ОДА, хай викладацький хліб буде солодким від радості народження добрих людей і прекрасних спеціалістів, хай наша Україна живе і квітне на благо народу і славу Бога.